Realtek Audio Console Açılmaması

AhmedGurbuz7

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayar sistemimi yeni topladım ve anakartımın modeli MSİ Z390-A Pro olduğu için MSİ sitesinden uyumlu driverları yükledim sorunsuz bir şekilde. Bilgisayarda ses almada bir sorun yok ancak MSİ sitesinden anakartımın sayfasından indirdiğim Realtek Audio Console uygulaması açılmıyor ve ''RPC hizmetine bağlanamıyor.'' hatası veriyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Driverı silip baştan kurmak gibi internette bulabildiğim birkaç öneriyi denedim ancak sonuç değişmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Asus anakart kullanıyorum sitesinden ses driver indirdim sonra başka bir sitede güncel halini indirdim audio console ve DTS açılmadı geri asusun sitesinden geri indirdim açıldı realtek en son sürüm indirin isterseniz Recep BALTAŞ paylaşmış son sürümü deneyin isterseniz.

Benim anakartım da Asus anakartın kendi sitesindeki bu hatayı veriyor.Recep BALTAŞ'ın paylaştığını yükleyip geri dönüş yapacağım.
Recep BALTAŞ'ın paylaştığını yükledim de uygulama görünmüyor.
Recep BALTAŞ'ın paylaştığını yükledim de realtek uygulaması görünmüyor.
sadece bunlar var
384588

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2 çeşit driver oluyor. Bunlardan Audio Console için uyumlu olan "Universal Driver". İndirme sayfasında universal driver'ı indirdiğinizden emin olun.

Ben Asus anakart kullanıyorum sitesinden ses driver indirdim sonra başka bir sitede güncel halini indirdim audio console ve DTS açılmadı geri asusun sitesinden geri indirdim açıldı realtek en son sürüm indirin isterseniz Recep BALTAŞ paylaşmış son sürümü deneyin isterseniz.
Recep BAŞTAŞ nerede paylaştı link falan atar mısın?

Geri
Yukarı