Realtek Audio Console'den Realtek HD Audio Manager'a nasıl geçilir?

İslamcan12

Zeptopat
Daha fazla  
Realtek Audio Console'den Realtek HD Audio Manager'a geçmek istiyorum. Bir türlü yapamadım. Her driver indirdiğimde gene Realtek indiriyor. Yeni anakart aldım. TUF Gaming X570 Pro (Wi-Fi). Bu sorunla karşılaştım. Ne yaptıysam olmadı.

Yeni anakart aldım TUF Gaming X570 Pro (Wi-Fi) driver anakart sitesinden indirdim Realtek Audio Console'den Realtek HD Audio Manager'a geçmek istiyorum. Bir türlü yapamadım. Her driver indirdiğimde gene Realtek (r) indiriyor.
Driver sildim yükledim otomatik güncellemeyi kapatıp tekrar denedim olmadı ddu ile driver silip otomatik indirmeyi kapatıp denedim Windows yeniden başlayınca. Gene realtek (r) olarak gözüküyor benim cabam relatek HD Audio equlizer ulaşmak

Son düzenleme:
Eski sürücüyü yine DDU ile kaldırın ve bunu deneyin. Equalizer başarılı.

Cok teşekkür ederim oldu sag olasin

Sizin çip ALC S1200A ve listede adı yok ama tanıdıysa bir heyecanlandım eve geçince ilk işim bunu denemek olacak. Bende de ALC1200 var. Bir türlü yapamamıştım. Store'dan indirilen o Realtek uygulamasını da yükleyememiştim hata vermesinden. İnşallah olur. Teşekkürler.

Ben ddu ile kaldırıp otomatik indirme kapalı şekilde yaptım pc yeniden başlamadan kurdum bu şekilde oldu cok sinir bozucu Bi durum 3 gun boyunca kaçtan driver indirdim bilemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı