Realtek Audio kaldırılmıyor

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar aldım ve açtığımda Realtek Audio kuruluyordu. Kaldırdım bilgisayarı yeniden başlattım ve 1 dakika sonra yeniden kuruldu. Aygıt yöneticisinden kaldırdım yine kuruldu, Denetim Masası'ndan kaldırdım yine kuruldu. Bir kod veya program ile tamamen kaldıramıyor muyuz?

Buyurun hocam.

Hocam bilgisayara yüklü olarak gelmiş ve gerekli bir yazılım, neden kaldırmak istiyorsunuz.

Revo Uninstaller kullanarak kalıntı bırakmadan silebilirsiniz.
Revo işe yaramazsa O&O AppBuster işinizi görecektir.

Edit: Realtek Audio kontrolcü programını kaldırmak içindir bu programlar. Sürücü için ise yukarıdaki hocamın dediği gibi Güvenli moda alıp DDU kullanmalısınız.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-15 172408.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-15 172408.png
    172,8 KB · Görüntüleme: 25
Hocam bilgisayara yüklü olarak gelmiş ve gerekli bir yazılım, neden kaldırmak istiyorsunuz.

Revo Uninstaller kullanarak kalıntı bırakmadan silebilirsiniz.
Revo işe yaramazsa O&O AppBuster işinizi görecektir.

Edit: Realtek Audio kontrolcü programını kaldırmak içindir bu programlar. Sürücü için ise yukarıdaki hocamın dediği gibi Güvenli moda alıp DDU kullanmalısınız.
Çünkü Realtek programı yok ama indirili gözüküyor. İnternetten indirdiğimde de girmiyor. Kulaklık veya mikrofon ayarlarını yapamıyorum. Enhancements diye bir ayar olması gerekiyor ama Realtek yüzünden kaldırılıyor. Verdiğin programların işe yaramadı yine kuruluyor.
Buyurun hocam.

İşe yaramadı yine kuruluyor.

Geri
Yukarı