Realtek Audio sürücüsü çalışmıyor

Tarfor

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Derslerden dolayı PC'ye ara vermiştim geri PC'yi açtıgımda kulaklıgın ışığının yandıgını ancak ses vermedigini fark ettim. İnternet üzerinden tonlarca yöntemi denememe rağmen bir türlü çözülmedi. Aygıtlar üzerinde kulaklık ünlemli gözüküyor sürücüyü güncelleştir yerinden güncel olanı yap dediğimde ise ekteki gibi bir hata alıyorum.
Windows'un ayarlar bölümünde sürücü kullanılamıyor olarak gözüküyor.

1693318814721.png

1693318905104.png

Ayrıca kayıttan yürüt bölümünde kulaklık gözükmüyor.

1693319080145.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Derslerden dolayı PC'ye ara vermiştim geri PC'yi açtıgımda kulaklıgın ışığının yandıgını ancak ses vermedigini fark ettim. İnternet üzerinden tonlarca yöntemi denememe rağmen bir türlü çözülmedi. Aygıtlar üzerinde kulaklık ünlemli gözüküyor sürücüyü güncelleştir yerinden güncel olanı yap dediğimde ise ekteki gibi bir hata alıyorum.
Windows'un ayarlar bölümünde sürücü kullanılamıyor olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1922611

Eki Görüntüle 1922612

Ayrıca kayıttan yürüt bölümünde kulaklık gözükmüyor.

Eki Görüntüle 1922623
Sizde işe yarar mı bilmiyorum, benim hoporlörüm ışık verip çalışmıyordu ve saatlerce uğraşmıştım. Kulaklığın jack girişi kasanın arkasına takılıydı. Kasanın üstünde jack girişi takmak için 2. bir alan daha vardı, oraya taktım ve düzeldi. Kulaklık girişini takabileceğin başka bir alan varsa dener misin?

Sizde işe yarar mı bilmiyorum, benim hoparlörüm ışık verip çalışmıyordu ve saatlerce uğraşmıştım. Kulaklığın jack girişi kasanın arkasına takılıydı. Kasanın üstünde jack girişi takmak için 2. bir alan daha vardı, oraya taktım ve düzeldi. Kulaklık girişini takabileceğin başka bir alan varsa dener misin?
Maalesef İşe Yaramadı... Ama gene de Fikir Sundugun için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı