Çözüldü Realtek Audio sürücüsü kurulurken hata verdi, "Hata kodu: -0001"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AyberkSokul

Hectopat
Abime Casper S500 aldık ve driver kurulum aşamasındayız ama Casper'ın gönderdiği flash bellekteki Realtek sürücü kurulumu -0001 hatası veriyor. Bu hatanın çözümü nedir acaba?

Çözüm
İşletim sistemi ve işlemci modeli nedir? Aşağıdaki bağlantıdan model/özellik seçerek "Audio" veya "Ses" sürücülerini tek tek deneyin özellikle versiyon 2'leri.

İşletim sistemi ve işlemci modeli nedir? Aşağıdaki bağlantıdan model/özellik seçerek "Audio" veya "Ses" sürücülerini tek tek deneyin özellikle versiyon 2'leri.

Son düzenleme:
Çözüm

İşe yaramıyor malesef, önceden verdiğin linktekileri indiriyorum şu an.

@Xeon Haswell V2 çalıştı :)

İşe yaramıyor malesef, önceden verdiğin linktekileri indiriyorum şu an.

@Xeon Haswell V2 çalıştı :)

Şuan durum nedir? Sorunsuz çalışıyordur umarım. V2 ile bir şeyler düzeltilmiş olabilir diye özellikle onu istedim. Bu arada tam sistem özellikleri ve işletim sisteminiz nedir? Hangi sürücüyü indirdiğinizi detaylı olarak görelim ki diğer arkadaşlar da faydalansın.

Şuan durum nedir? Sorunsuz çalışıyordur umarım. V2 ile bir şeyler düzeltilmiş olabilir diye özellikle onu istedim. Bu arada tam sistem özellikleri ve işletim sisteminiz nedir? Hangi sürücüyü indirdiğinizi detaylı olarak görelim ki diğer arkadaşlar da faydalansın.
Şu an bir sıkıntı yok ve bütün driverları kurdum. Tek sorun Dolby Atmos uygulaması kurulmuyor.

Geri
Yukarı