Realtek (Geliştirmeler Yok)

• Konuyu başlatan Ssercanbor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 33B
  • Etiketler
    realtek
S

Ssercanbor

Ziyaretçi
Ekran Görüntüsü (1).jpg
Ekran Görüntüsü (55).jpg

Daha önce olan özellik şimdi yok, güncelleme yaptıktan sonra oldu. Aynı sürücüyü Laptop'a da kurmuştum oradaki paneli göstereceğim. Bir de şuan masaüstü bilgisayarıma kurduğum güncel sürücüde bu panel yok.
Nasıl ''Geliştirmeler'' geri getirilir. Hangi sürücüyü kurmam gerek ?

@Recep Baltaş

Ekran Görüntüsü (57).jpg

Bu hatayı veriyor, basit görünse de yaygın bir sorun. @Recep Baltaş

Kimseden bir hayır yok. Her konuya bir cevabı olan çok ama bilgi yok.

Sorunun çözümü ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driver kurarken bazı kişilerin atladığı bir soruna bir açıklık getirmiş bulunuyorum. ''Geliştirmeler'' paneli benim için önemli. Bazı forumlarda okuduğum kadarı ile format ve driver yeniden kurulum yapıldığında sorunun çözüldüğü konuşulmuş. Ancak ben 15 tane driver denedim hiç biri çözüm getirmedi, son olarak videoda gösterdiğim gibi kısa ve net bir çözüm sağladım.
Ekran Görüntüsü (58).jpg

Eki Görüntüle 221713 Eki Görüntüle 221716

Daha önce olan özellik şimdi yok, güncelleme yaptıktan sonra oldu. Aynı sürücüyü Laptop'a da kurmuştum oradaki paneli göstereceğim. Bir de şuan masaüstü bilgisayarıma kurduğum güncel sürücüde bu panel yok.

@Recep Baltaş

Eki Görüntüle 221859

Sorunun çözümü ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Driver kurarken bazı kişilerin atladığı bir soruna bir açıklık getirmiş bulunuyorum. ''Geliştirmeler'' paneli benim için önemli. Bazı forumlarda okuduğum kadarı ile format ve driver yeniden kurulum yapıldığında sorunun çözüldüğü konuşulmuş. Ancak ben 15 tane driver denedim hiç biri çözüm getirmedi, son olarak videoda gösterdiğim gibi kısa ve net bir çözüm sağladım.Eki Görüntüle 221953

Hocam bende sürüm güncel diyor ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 221713 Eki Görüntüle 221716

@Recep Baltaş

Eki Görüntüle 221859

Sorunun çözümü ;

Driver kurarken bazı kişilerin atladığı bir soruna bir açıklık getirmiş bulunuyorum. ''Geliştirmeler'' paneli benim için önemli. Bazı forumlarda okuduğum kadarı ile format ve driver yeniden kurulum yapıldığında sorunun çözüldüğü konuşulmuş. Ancak ben 15 tane driver denedim hiç biri çözüm getirmedi, son olarak videoda gösterdiğim gibi kısa ve net bir çözüm sağladım.Eki Görüntüle 221953
sürücü nerden indircem?

Dostum bir şey soracağım
Mikrofon kısmında geliştirmeler yok
Bu videodakileri yaparsam geliştirmeler kısmı gelir mi?
Sürücüler listesindeyim ne yapmam gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı