Realtek HD Audio Manager ses driver yüklenmiyor

ffshinji

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar.

Donanımdan anlayan arkadaşlara bir sorum var yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
Bilgisayara bugün format attım ve ses Driver'ını yükledim fakat tam anlamadığım şekilde yüklü gözüküyor fakat ne uygulama açılıyor ne de ses geliyor.
Uygulamayı temizinden silip yükledim uygulama görev yöneticisinde gözüküyor o konuda sıkıntı yok aşağıdaki hoparlör kısmından video açıkken ses de geliyor fakat uygulama açılmıyor.
uygulama açılması benim için en önemli nokta şöyle ki benim kasamın ön jaklarından birisi bozuk ve diğer jak girişi mikrofon. Ben bu uygulama üzerinden bu mikrofon girişli Jak'ı kulaklık olarak tanımlayıp kulaklığımı oraya takarak kullanıyorum fakat uygulama açılmadığından böyle bir şeyi yapmam mümkün olmuyor yardımcı olur musunuz ya da en ufak bilgisi olan var mı bu konu hakkında, aşağıdaki eklere de uygun görselleri koydum bakmak isteyenlere.
Ek 2'deki görseldeki hoparlör kısmını aktif edince ve video açınca ses geliyor bu arada fakat Realtek digital outputdan ses gelmiyor.

Dosya Ekleri

• x1.png
    x1.png
    28 KB · Görüntüleme: 21
  • x2.png
    x2.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 18
Windows Update'leri denetliyorum şimdi. AMD'nin sitesinden başka bir versiyon indirip onu da deneyeceğim son olarak tamamen temiz kurulum yapacağım DDU ile bakalım olacak mı olursa ya da olmazsa tekrar yazarım başka fikirleri olan arkadaşlar varsa sunarsa çok memnun kalırım

W10 update ile birlikte amdnin sitesindeki versiyonu indirdim ve sorun çözüldü konu kilit arkadaşlar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı