Realtek HD Audio sürücüsü açılmıyor

Celas

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma format atalı 1 hafta falan oldu. Windows 10 Pro'dan Windows 10 Home'a geçtim. Eskiden Realtek HD Audio yöneticisi çalışıyordu. Fakat şu an bilgisayarımda mevcut ama açamıyorum. Görev yöneticisinde de var, program Files'da var, kısayoluna da ulaştım fakat açtığımda açılmıyor. Driverların hepsi güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ses sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin. Rehbere bakabilirsiniz. Ses kartı olarak yapın.

Hocam, ses sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin. Rehbere bakabilirsiniz. Ses kartı olarak yapın.
Hocam kurdum, ses kartını seçip Realtek(WIP) seçtim sonra temizle ve yeniden başlat dedim şuan işleniyor. Yeniden başlattıktan sonra ne yapacağım?

hocam açılmıyor dediğin realtek konsol ise bende de aynı problem olmuştu ve eski realteki silip laptopumun sitesinden önerilen driveri yükleyerek çözdüm olayı.

Yeni sürücüyü yükleyip deneyin.

Yeni sürücüyü yükleyip deneyin.
Nereden yükleyeceğim hocam rica etsem link verir misin?
hocam açılmıyor dediğin realtek konsol ise bende de aynı problem olmuştu ve eski realteki silip laptopumun sitesinden önerilen driveri yükleyerek çözdüm olayı.
Yok hocam kulaklık çoklayıcı aldım da Realtek HD Audio yöneticisi çalışmıyor, doğal olarakta mikrofonu kullanamıyorum.
Hocam kurdum Intel'in kendi sitesinden driver modelime göre fakat çalışmıyor hala. Program Files'ta yok Realtek.

Son düzenleme:
Nereden yükleyeceğim hocam rica etsem link verir misin?

Yok hocam kulaklık çoklayıcı aldım da Realtek HD Audio yöneticisi çalışmıyor, doğal olarakta mikrofonu kullanamıyorum.
Hocam kurdum Intel'in kendi sitesinden driver modelime göre fakat çalışmıyor hala. Program Files'ta yok Realtek.
ilginç bi durum. normalde realteki silmek istediğimde bile pc kapanıp açılınca kendiliğinden yüklenen bi program.

Yeni konular

Geri
Yukarı