Çözüldü Realtek HD Audio Yöneticisi Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rcpylmz1966

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün yeni bir sistem dizdim. Çalıştırdım çok şükür. Anakartım ASUS TUF B450M PLUS GAMING. Güncelleştirmeleri yaptım. Ama Audio kısmında Realtek HD Audio Yöneticisi görünmüyor. Sağ en allta saatin olduğu kısımda da görünmüyor. Kuruyorum, açıyorum, açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Çözüm
Bu uygulama desteklenmiyor yazıyor hocam denedim.
Onun sebebi yüklediğiniz sürücüyle çakışması yüksek ihtimalle. Şu şekilde temizleyin eski sürücüyü.

Öncelikle DDU ile sürücüleri temizle Audio tarafındaki. Eskiden harici ses kartı kullanıyorsan onu da görebilirsin. Her ikisini de temizle, akabinde aygıt yöneticisinden ilgili ses aygıtı için cihazı kaldır de. Sistemi yeniden başlat.
Ardından üstte bıraktığım programı kurun.
Evet hocam kuruyorum ancak yok yine görünmüyor.

Vallahi kaç kez sildim ettim ama yok olmuyor çıldırmak üzereyim 😏

Bende sistemi ilk topladığım sıralar bir türlü gözükmüyordu, en sonunda bir uygulama aracılığıyla tamamen sildim ve tekrar kurdum daha sonra gözükmeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sürücüyle Realtek denetim masasına ulaşamazsınız çünkü. Çok normal.

Nasıl ulaşacağım onu maalesef bilmiyorum.

Bende sistemi ilk topladığım sıralar bir türlü gözükmüyordu, en sonunda bir uygulama aracılığıyla tamamen sildim ve tekrar kurdum daha sonra gözükmeye başladı.

Revo Uninstaller ile silip tekrar deneyeceğim. İnanın yaklaşık 1-2 saattir bununla uğraşıyorum.

Nasıl ulaşacağım onu maalesef bilmiyorum.

Revo Uninstaller ile silip tekrar deneyeceğim. İnanın yaklaşık 1 2 saattir bununla uğraşıyorum.

Anladım hocam kolay gelsin, umarım istediğiniz gibi olur. Ben aşırı cahilim bu konularda :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı