Realtek HD Audio Yöneticisi Gözükmüyor

meybuzcu

Hectopat
Yer
Körfez/Kocaeli
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim gibi yönetici yazılımı yok. Anakartın sitesinden son sürüm güncellemeyi indirdim ve içinden çıkan Setup'a tıkladım ama bir şey değişmedi.
Anakart: B450M S2H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür.

Hocam yapabildiyseniz anlatırmınız veya linki atarmınısz 2 aydır bende aynı sorunu yaşıyorum hatta çözmek için sürüm bile değiştirdim Windows 11 gectim ama gelmiyorum porgram kaç kez sil yükle yaptım DDU ile falan falan bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler.
Anladım bunu indirdiniz herhalde.

1628334040570.png

Bende direk Realtek HD Audio yok :/ setupa basıyorum kurmuyor ekranda gelmiyor ama görev yöneticisinde çalışıyor olarak gözüküyor.

Hocam yapabildiyseniz anlatırmınız veya linki atarmınısz 2 aydır bende aynı sorunu yaşıyorum hatta çözmek için sürüm bile değiştirdim Windows 11 gectim ama gelmiyorum porgram kaç kez sil yükle yaptım DDU ile falan falan bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler.

Eki Görüntüle 1130580

Bende direk Realtek HD Audio yok :/ setupa basıyorum kurmuyor ekranda gelmiyor ama görev yöneticisinde çalışıyor olarak gözüküyor.
hocam kurulum konusunda bir bilgim yok. bende zaten realtec audio console kuruluymuş. yani aslında bir şey çözmedik. yardımcı olamadım, kusura bakmayın.

Eki Görüntüle 1130580

O programı açmıyor mu ya da ne hatası veriyor.

Geri
Yukarı