E-kitap okuyucu tavsiyesi

meteRam

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam. Ben düzenli kitap okuma alışkanlığı olan biriyim ama kitaplar çok pahalı. Halı hazırda PC'de kitap arşivi var ama uzun yolda vesaire okumak istiyorum. O sebeple bir e-kitap okuyucu almak istiyorum. Hem çizgi roman, manga, hem kitap okuyacağım hem de not alacağım. O sebeple kalemli bir şey istiyorum. Depolaması büyük olsun ya da arttırılabilsin istiyorum. Tüm tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam amerikadaniste gibi platformlar aracılığıyla Kindle 5 al derim ben öyle yaptım. Eski modelleri almadım çünkü ekranı ufak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam. Ben düzenli kitap okuma alışkanlığı olan biriyim ama kitaplar çok pahalı. Halı hazırda PC'de kitap arşivi var ama uzun yolda vesaire okumak istiyorum. O sebeple bir e-kitap okuyucu almak istiyorum. Hem çizgi roman, manga, hem kitap okuyacağım hem de not alacağım. O sebeple kalemli bir şey istiyorum. Depolaması büyük olsun ya da arttırılabilsin istiyorum. Tüm tavsiyelere açığım.

Aman hocam tum tavsiyelere acigim derken bütçe belirtseydiniz keske, remarkable 2 tavsiye ederim yoksa.

Bende Kindle Paperwhite 3 var ama epub dışında pdf, manga vb. şeyler okuyacaksanız memnun kalmayabilirsiniz. Ayrıca ingilizce/Türkçe sözlüğe ihtiyacınız olacaksa yine tavsiye etmiyorum. Sözlüğü harici bir şekilde yüklüyorsunuz ama hiçbir işime yaramadı. Bildiğim kadarıyla durum sonrak sürümlerinde de aynı.

Kısacası direkt epub okumak içinse ve İngilizce/Türkçe sözlüğe ihtiyacınız yoksa Kindle Paperwhite serisini kesinlikle tavsiye ederim. Şarj konusunda, ekran aydınlatması konusunda, yazı boyutlarına hakim olma ve sayfaları yönetme konusunda çok memnun kaldım.

Kindle paperwhite 5 alin gecin hocam bende oyle yaptim fiyati gordukten sonra :)

Bak

Bende Kindle Paperwhite 3 var ama epub dışında PDF, manga vb. şeyler okuyacaksanız memnun kalmayabilirsiniz. Ayrıca ingilizce/Türkçe sözlüğe ihtiyacınız olacaksa yine tavsiye etmiyorum. Sözlüğü harici bir şekilde yüklüyorsunuz ama hiçbir işime yaramadı. Bildiğim kadarıyla durum sonrak sürümlerinde de aynı.

Sağ olasın hocam bakacağım mutlaka

Yeni konular

Geri
Yukarı