Realtek HD Audio Yöneticisi Güncelleme Sonrası Açılmama Sorunu

godluci

Kilopat
Daha fazla  
Programı güncellemek için sildim ve tekrar kurayım dedim ve kurdum. Ama ne gizli simgeleri gösterde var, ne de elle tıklayıp açmaya çalıştığımda açılmıyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme yaparken ilk başta Önceki ses sürücüsünü kaldırıyor. Yeniden başlatmanızı istiyor.
Ondan sonra güncel sürücüyü kuruyor. İşlemlerde yanlış bir şey olduysa sürücüyü kaldırıp tekrar kur.
Aygıt yöneticisine gir.
Ses, Video ve Oyun denetleyicileri sekmesinin altında Realtek High Definition Audio sağ tıkla.
Cihazı kaldır seçeneğini seç.
Çıkan menüde Bu cihazın sürücü yazılımını sil seçeneğini işaretleyip tamama bas.
Screenshot_1.png

Güncelleme yaparken ilk başta Önceki ses sürücüsünü kaldırıyor. Yeniden başlatmanızı istiyor.
Ondan sonra güncel sürücüyü kuruyor. İşlemlerde yanlış bir şey olduysa sürücüyü kaldırıp tekrar kur.
Aygıt yöneticisine gir.
Ses, Video ve Oyun denetleyicileri sekmesinin altında Realtek High Definition Audio sağ tıkla.
Cihazı kaldır seçeneğini seç.
Çıkan menüde Bu cihazın sürücü yazılımını sil seçeneğini işaretleyip tamama bas.
Eki Görüntüle 296791
zaten denedim bunu 3 defa
biri bana yardımcı olabilirmi? lütfen ses olmadan ne oyun oynayabiliyorum ne video ne yayın şuan elim kolum bağlı

cidden yardımcı olan yokmu? :D
YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER NE DİYİM XD

Son düzenleme:
aynı sorun bende de var gigabyte h110m s2 anakart winrar dosyası ile driver güncellemesi yapam dedim gitti valla ön jakların sesi. hemen realtek audio driverden düzelteyim dedim ama o da silinmiş.

Driver Pack Online adlı programı indirip yazılımı güncellemeyi ya da baştan yüklemeyi dene eğer son sürüm olmuyorsa orda eski sürümleri var onları dene belki bi faydası olur ben öyle yapmıştım güncel olmasada ses sorununu giderdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı