Realtek HD Audio

ÖTNeşriyat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bende Arctis 3 2017 kulaklık var arkadaşlarım SteelSeries engine 3 programıyla çakışıyor dediler ben de sildim. Ön jaktan kabloları takınca mikrofonu ve kulaklığı görmüyor, arkadan takınca her ikisini de görüyor ama mikrofondan karşıya ses gitmiyor. Realtek uygulamasını geri yüklemeye çalışıyorum fakat yüklediğim zaman denetim masasındaki ses bölümünde gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor?
1574082718985.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Realtek driver'ının win 10 'un 32/64 bit'e uygun olanını seçerek yüklemeniz, anakartın kendi onboard ses kartına uygununu (orijinalini) yüklemeniz (anakart CD'sinden veya anakartın destek sitesinden win 10 'un 32 veya 64 bit'e uygun olanını indirip kurmanız) gereklidir. Bu şartlara uygun olmayan diğer driver'lar kurulamayıp denetim masası/donanım ve ses'den bu nedenle hiç görülmemiş olabilir. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı