Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Realtek'in bir sitesi vardı, oradan çok rahat güncelleme yapardım. Fakat o site değişmiş ve Çince olmuş. Ben ses sürücüsünü, yani Realtek High Definition Audio'ı nasıl güncellerim?

Windows Update bulmuyor.

Edit: Windows 10 64 Bit kullanıyorum.

Realtek sitesi için tıklayınız!

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• versiyon.PNG
    versiyon.PNG
    3,8 KB · Görüntüleme: 618
Recep abi merhaba, ben iki soru sordum, birincisi bu soruyu sordum: Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir? ikincisi ise: Realtek PCIe GbE Family Controller nasıl güncellenir?

Seninde anlayacağın gibi biri İnternet, diğeri ise Ses kartı güncellemesi. Fakat sizin moderatör arkadaş benim sorumun birini yayınlamayıp, aynı soruyu iki defa sormak yüzünden bana ceza vermiş. Ama galiba konu içeriğine bakmamış, dediğim gibi iki ayrı konu, biri İnternet, diğeri ise Ses kartı güncellemesi.

Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir? sorumu yayınlayıp, Realtek PCIe GbE Family Controller nasıl güncellenir? sorumu yayınlamamış ve silmiş, üstelik dediğim gibi ceza vermiş.

@Recep Baltaş (Abi seni etiketleyemiyorum, bir arkadaş etiketleyebilir mi?)

Recep abi merhaba, ben iki soru sordum, birincisi bu soruyu sordum: Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir? ikincisi ise: Realtek PCIe GbE Family Controller nasıl güncellenir?

Seninde anlayacağın gibi biri İnternet, diğeri ise Ses kartı güncellemesi. Fakat sizin moderatör arkadaş benim sorumun birini yayınlamayıp, aynı soruyu iki defa sormak yüzünden bana ceza vermiş. Ama galiba konu içeriğine bakmamış, dediğim gibi iki ayrı konu, biri İnternet, diğeri ise Ses kartı güncellemesi.

Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir? sorumu yayınlayıp, Realtek PCIe GbE Family Controller nasıl güncellenir? sorumu yayınlamamış ve silmiş, üstelik dediğim gibi ceza vermiş.

@Recep Baltaş (Abi seni etiketleyemiyorum, bir arkadaş etiketleyebilir mi?)

Driver olduğu klasörü seçmeyi dene. Aygıt yöneticisinden.

Recep abi merhaba, ben iki soru sordum, birincisi bu soruyu sordum: Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir? ikincisi ise: Realtek PCI-e GBE family Controller nasıl güncellenir?

Seninde anlayacağın gibi biri internet, diğeri ise ses kartı güncellemesi. Fakat sizin moderatör arkadaş benim sorumun birini yayınlamayıp, aynı soruyu iki defa sormak yüzünden bana ceza vermiş. Ama galiba konu içeriğine bakmamış, dediğim gibi iki ayrı konu, biri internet, diğeri ise ses kartı güncellemesi.

Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir? sorumu yayınlayıp, Realtek PCI-e GBE family Controller nasıl güncellenir? sorumu yayınlamamış ve silmiş, üstelik dediğim gibi ceza vermiş.

@Recep baltaş (abi seni etiketleyemiyorum, bir arkadaş etiketleyebilir mi?)

Technopatan adam olmaz beni de yazım kuralından cezalamıştı yeni yüklemişim ne bileyim yazım kuralı hassaiyetinizi önce bir uyarsa ben bu yüzden DonanimHaber ye geçtim.

Geri
Yukarı