Realtek Kod 56 Hatası

Korkmaz02

Hectopat
Modemde internet olmasına rağmen bilgisayarım interneti almıyor. Bilgisayarımda aygıt yöneticisine baktığımda "Windows halen bu cihaz için sınıf yapılandırmasını ayarlıyor. (Kod: 56)" şeklinde hata çıkıyor. Driverı manuel olarak silip yükledim, Windows ağ sıfırlamasını çalıştırdım ancak yine aynı. İnternette kayıt defterini temizlerseniz bağlanır diyor ancak neyi temizleyeceğimi bilmiyorum. Başka çözümler var mıdır?

Sistem:
ASUS M5A78L-M USB 3
AMD Phenom II X6 1075T
Ati Radeon HD 5770
6 GB RAM

Son düzenleme:
Eski bilgisayarımda oluyordu. Güvenli modda aygıt yöneticisinden Realtek'le ilgili sürücüleri sildim diye hatırlıyorum ve sonra yeniden başlattım. Düzelmişti sanırsam. Ayrıntılarını hatırlamıyorum, uzun zaman oldu. Eski bilgisayarda Windows 10 kullanıyordum. Windows 7'de sürücü sıkıntıları yüksekti. Ondan dolayı geçiş yapmıştım.

Eski bilgisayarımda oluyordu. Güvenli modda aygıt yöneticisinden Realtek'le ilgili sürücüleri sildim diye hatırlıyorum ve sonra yeniden başlattım. Düzelmişti sanırsam. Ayrıntılarını hatırlamıyorum, uzun zaman oldu. Eski bilgisayarda Windows 10 kullanıyordum. Windows 7'de sürücü sıkıntıları yüksekti. Ondan dolayı geçiş yapmıştım.

Uzun zamandır deniyorum olmuyor bunuda deneyeceğim şimdi

Yeni konular

Geri
Yukarı