Realtek PCI-e GBE family Controller güncellemesi

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar 10 Eylül tarihin de ethernet sürücüsü ile alakalı konu açmıştım, ancak bir sonuca ulaşamadım en son sürüm güncellemesiyle alakalı tekrardan arama yaptığım zaman Realtek PCI-e GBE family Controller sürücüsünün en son sürümü olan 10.42.526.2020 ile karşılaştım bilgisayara yükledim sorunsuz bir şekilde kurulum sağlandı. Eski sürücü tarihi 9.04.2015 tarihinden kalma en güncel olanın tarihi 26.05.2020 tarihi tam olarak ne farklılıkla bilgisayara kuruldu bilmiyorum avantajları nedir onu da bilmiyorum ancak en güncelini kullanmak beni daha da çok güvende hissettirdi. Sürücü ağı içerisinde ki gelişmiş bölümü bu şekilde detaylandırılmış. İnternet hızında herhangi bir değişiklik saptamadım ancak yoğun Wi-Fi kullanımı mevcut evde 5 adet telefon yoğun bir şekilde interneti kullanıyor ona rağmen sonuçlarım bu şekilde. En Güncel Realtek Ethernet Sürücüsü

1600795953596.png

1600796031152.png

1600795726155.png

1600795710335.png

1600795585216.png

Dosya Ekleri

• 1600796020561.png
    1600796020561.png
    35 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
Sorun yok her şey rayında ilerliyor ancak yeni sürüm ile gelişmiş bölümünde birçok yeni eklentiler var onlar ne işe yaradığını merak ettim.
Hocam bahsettiğiniz driver zaten otomatik olarak Windows tarafından indiriliyor. Final sürüm yani. Artık manuel olarak güncellemeye gerek yok. Ekran kartı driver'ı bile en son sürümü otomatik bulup indiriyor. Kafanıza takmanız gereken şey parasını verdiğiniz pakedi verimli bir şekilde alıp alamadığınız. İyi forumlar.

Hocam bahsettiğiniz driver zaten otomatik olarak Windows tarafından indiriliyor. Final sürüm yani. Artık manuel olarak güncellemeye gerek yok. Ekran kartı Driver'ı bile en son sürümü otomatik bulup indiriyor. Kafanıza takmanız gereken şey parasını verdiğiniz pakedi verimli bir şekilde alıp alamadığınız. İyi forumlar.

Windows otomatik indirme sağlamıyor en son sürüm 2015 olarak belirtiyor ve yüklemiyor ayrıca konunun alt kısmında 2015 tarihli sürüm resmi mevcut 10 Eylül'de konu açtım ancak en son sürümün o 2015 tarihli olduğunu söylediler tekrardan araştırma yaptım 2020 tarihinde yeni sürümün olduğunu görüp manuel olarak güncellemek zorunda kaldım.

Windows otomatik indirme sağlamıyor en son sürüm 2015 olarak belirtiyor ve yüklemiyor ayrıca konunun alt kısmında 2015 tarihli sürüm resmi mevcut 10 Eylül'de konu açtım ancak en son sürümün o 2015 tarihli olduğunu söylediler tekrardan araştırma yaptım 2020 tarihinde yeni sürümün olduğunu görüp manuel olarak güncellemek zorunda kaldım.
Windows stabil olarak otomatik güncelleme yapıyor zaten. Yani 2020 sürümüne ihtiyaç yok. Atıyorum font değiştirmek istedim hop sürüm güncel. Yani internet performansınıza etkisi olmaz. Manuel olarak güncellediğinizde bir performans farkı olmadığını söylüyorsunuz, olay bu zaten. Ha eğer varsa, hepimiz güncelleyelim.

Windows stabil olarak otomatik güncelleme yapıyor zaten. Yani 2020 sürümüne ihtiyaç yok. Atıyorum font değiştirmek istedim hop sürüm güncel. Yani internet performansınıza etkisi olmaz. Manuel olarak güncellediğinizde bir performans farkı olmadığını söylüyorsunuz, olay bu zaten. Ha eğer varsa, hepimiz güncelleyelim.

Stabil olarak güncellemeyi yapmıyor yapmadığı için zaten manuel olarak araştırdım ve yükleme sağladım ki Technopat'ın kendi videolarında bile bu durum var ağ bağlantılarını güncellemeye çalışıyor ancak güncellemiyor ardından tekrardan manuel olarak güncelleme yapıyor.

Stabil olarak güncellemeyi yapmıyor yapmadığı için zaten manuel olarak araştırdım ve yükleme sağladım ki Technopat'ın kendi videolarında bile bu durum var ağ bağlantılarını güncellemeye çalışıyor ancak güncellemiyor ardından tekrardan manuel olarak güncelleme yapıyor.
Stabil dediğim test edilip çalışan versiyonu. Yani dünyada olan bütün Windows işletim sistemleri 2015 sürümüyle çalışabiliyor demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı