Realtek PCI-e GBE Family Controller Requires Further Installation Uyarısı

denncs

Centipat
Arkadaşlar, Realtek'in sitesinden en son Windows 10 sürümü olan Realtek PCI-e GBE Family Controller'ı güncellememe rağmen, Aygıt yöneticisinde, olaylarda hala "Device PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_86771043&REV_15\6&21b587d9&0&0038020B requires further installation." yazıyor. Ben yeni PC'ye geçtim ve aynı internet aynı Ethernet kablosu lag oluyor ve eski PC'de olmuyordu. Muhtemelen driver güncel olmadığı için. Çözüm veya yardım için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yok. İnternete de bağlanabiliyorsunuz sanırım.
benim eski pc'm de msi z97 gaming 5 anakart var, pc 5.5 senelik ve ethernet kablosu ile o pc ye bağlandığımda ping spike olmuyor. Yeni PC aldım anakartı asus prime b450m-k ve ping spike oluyor. ondan driverleri tam yapmak istedim geçer diye ama geçmedi, sanırım anakartta sıkıntı var o zaman

O zaman yapacak bir şey yok. Sizin eski anakartınız üst seviye iken şu an kullandığınız anakart giriş seviyesinden. Ayrı bir ethernet portu alabilirsiniz.

O zaman yapacak bir şey yok. Sizin eski anakartınız üst seviye iken şu an kullandığınız anakart giriş seviyesinden. Ayrı bir Ethernet portu alabilirsiniz.

Yardımınız için teşekkür ederim. Kolay gelsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı