Realtek RTL8192CE Wireless LAN'ın yanında ünlem işareti var

Efendi Emir

Kilopat
Daha fazla  
Dostlarım Wi-Fi yok yere yok oldu. Yardımcı olur musunuz?
İşaretlediğim alanda Wi-Fi bağlantı cihazımda ünlem işareti çıkıyor.

1649038850706.png

1649038891843.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tıklayın, donanım değişiklerini tara deyin.

İlk 2 öneri sorununuzu çözmezse:

Realtek sürücü paketinde belki uyumlu sürüm mevcuttur, kurmayı deneyin.

Yukarıdaki sürücü olmazsa:
INF uzantılı sürücüleri yüklemek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ilk 2 öneri sorununuzu çözmezse:

Realtek sürücü paketinde belki uyumlu sürüm mevcuttur, kurmayı deneyin.

Yukarıdaki sürücü olmazsa:
INF uzantılı sürücüleri yüklemek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda olanları yaptım kendi cihazımı da seçtim ama olan bu.

1649101663145.png

Son düzenleyen: Moderatör:

BIOS sıfırlamayı deneyin.

Acaba sorununuz çözüldü mü aynı hatayı alıyorum.

Hocam, başlığı bir iki ay sonra şans eseri bir şekilde çözdüm fakat nasıl çözdüğümü kavrayamadığımdan çözümünü yazamadım. Sana elimden geldiğince yardımcı olabilmek adına Aygıt Yöneticisi'nden dosya yoluna baktım en son şu dosyayla güncellemişim. Bunun dışında bir dosya daha mevcut hangisi yararlı olursa diye yükleyip bırakacağım. Yapman gerekenler ise attığım dosyaları yükledikten sonra "bilgisayarımdaki sürücülere göz at" seçeneğine tıkladıktan sonra ilk olarak "bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" kısmına tıklamak. Bu kısımda çıkıyorlarsa iki sürücü ile güncellemeyi dene. Eğer çıkmıyorlarsa yüklediğim dosyaları masaüstüne at ve "göz at" kısmından sürücünün yüklü olduğu klasörü seç. Belki daha erken çözerdim, bu sürücüler çözmeme yardımcı oldu mu bilmiyorum bile ama bu konularda titiz olduğum için her karşılaştığım dosyayı indirerek çözüm denemedim. Resmi sayılan veya sayılabilecek sitelerden hatta yanlış hatırlamıyorsam Realtek resmi sitesine webarchive ile girip indirme bağlantısı bulduğumu hatırlıyorum. Dosyaları birkaç site ile taramadan geçirip indirmiştim. Sana tavsiyem yine de taramadan geçirmen. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir, eğer sorunu halledersen bana geri dönüş yapmayı unutma çözüm olarak işaretleyeyim.
Dosyaları Yandex Disk'e yükledim. Sürücüler

Dosya Ekleri

• 1691931062058.png
    1691931062058.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 41
  • 1691931089263.png
    1691931089263.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 1691931195497.png
    1691931195497.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 28

Geri