Realtek S1200A için ses kartına ihtiyaç var mı?

FlexR

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Yakın zaman da sevdiğim bir kulaklık olan Cloud Alpha modelini almayı düşünüyordum ama aklıma bir şey takıldı, birincisi, fiyatı BlackShark V2 ile aynı olmuştu, ikincisi, V2'ye daha iyi diyorlardı ama ses yongam iyi olduğu için gerek var mı?
Anakart:TUF B550M-PLUS.
:(.

Son düzenleme:
Daha iyi performans almak istiyorsan var.
Tek düze cümle kurarak devam edecek isek konuşmayalım hocam, S1200A nasıl bir ses yongası, BlackShark V2'de ki ile nasıl bir farkı olur?
S1200A'nın yer aldığı bir Tier List'de atarsanız sevinirim.

Tek düze konuştuğum falan yok kulaklığın kendi ses kartı varsa tabi daha iyi çalışır.
Dediğim de bu işte, hangi ses kartını örnek gösteriyorsunuz? Benim ses yongam iyi mi, kötü mü? Her ses kartında veya ses yongası aynı değil biliyorsunuz, S1200A ses yongası hakkında bilginiz var mı?

Dediğim de bu işte, hangi ses kartını örnek gösteriyorsunuz? Benim ses yongam iyi mi, kötü mü? Her ses kartında veya ses yongası aynı değil biliyorsunuz, S1200A ses yongası hakkında bilginiz var mı?

Sana laf anlatmak zor BF konusundaki arkadaşsın iyi oku eğer.Kulaklığın kendi ses kartı var ise anakartınkin'den daha iyi çalışır. Ses yonganın iyi olduğunu söyleyen sensin zaten?

İkincisi, V2'ye daha iyi diyorlardı ama ses yongam iyi olduğu için gerek var mı?

Sana laf anlatmak zor BF konusundaki arkadaşsın iyi oku eğer.Kulaklığın kendi ses kartı var ise anakartınkin'den daha iyi çalışır. Ses yonganın iyi olduğunu söyleyen sensin zaten?
Bakın ben de diyorum ki neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Hangi ses yongası ile kartı karşılaştırıyorsunuz? Ses yongam iyi ama neye göre iyi? Tier List istedim o yüzden hani? Yemin ederim BF konusunda ki ben den şuan kat kat daha safsınız.

Bakın ben de diyorum ki neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Hangi ses yongası ile kartı karşılaştırıyorsunuz? Ses yongam iyi ama neye göre iyi? Tier List istedim o yüzden hani? Yemin ederim BF konusunda ki ben den şuan kat kat daha safsınız.
Bak kardeşim herhangi bir ses yongası yada herhangi bir ses kartlı kulaklık olabilir.Kulaklığın içinde gelen ses kartı kulaklık ile daha iyi çalışır.Ben ses kartının iyi oldunuğunu belirtmedim bunu sen söyledin.Daha nasıl safa anlatır gibi anlatılır bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı