Çözüldü Realtek ses sürücüsü kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

manirery

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam. Bilgisayarıma Realtek Audio Driver'ı kurmaya çalışıyorum fakat olmayan Driver'ı kaldırıp yeniden başlatıyor. Bu döngü sonsuza kadar devam ediyor. Olmayan Driver'ı kaldırıp duruyor. Bilgisayar yeniden açıldığında tekrardan kaldırıyor ve hiçbir şekilde kurmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DDU ile ses kartını seçip Realtek'i kaldır. DDU ayarlarında en alttaki "Windows bir aygıt için bir sürücü aradığında..." seçeneği işaretli olsun. Aşağıdaki rehberde ekran kartı kaldırılıyor ama sen ses kartını seçip Realtek'i kaldıracaksın. Örnek olsun diye attım.

DDU işleminden sonra bilgisayar açılınca kurmaya çalıştığın sürücüyü tekrardan kurmaya çalış. Direkt sürücünün kurulup sadece 1 kere yeniden başlatma yapılması lazım.
DDU ile ses kartını seçip Realtek'i kaldır. DDU ayarlarında en alttaki "Windows bir aygıt için bir sürücü aradığında..." seçeneği işaretli olsun. Aşağıdaki rehberde ekran kartı kaldırılıyor ama sen ses kartını seçip Realtek'i kaldıracaksın. Örnek olsun diye attım.

DDU işleminden sonra bilgisayar açılınca kurmaya çalıştığın sürücüyü tekrardan kurmaya çalış. Direkt sürücünün kurulup sadece 1 kere yeniden başlatma yapılması lazım.

Çözüm

Teşekkürler. Vallahi izlemediğim video, girmediğim site kalmamıştı. Sonunda çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı