Realtek Sürücü sorunu

O sürücüyü sil bunu yükle.
Bilgisayarım da hali hazırda 6.0.1.8219 sürümü var, sürücü tarihi 25.07.2017 . Bu mevcut driverla Maxx Audio Pro diye program da geliyor. Bu programla stereo jacklı kulaklığımın mikrofonunu aktif edebiliyorum. Bu programa bağlı kalmak kötü. Program olmayınca laptop dahili mikrofonunu devredışı yapıp kulaklığınkini aktif yapamıyorum. Bu mikrofon yönetme için önerdiğiniz program var mı?
O sürücüyü sil bunu yükle.
Sizin attığınız da şu anki mevcut olanmış. Uyumlu pek güncelleme gelmiyor mu bu ses driverlarında?

Arkadaşlar merhaba, ben 3 gün önce laptopumu windows 10 un en son sürümüne güncelledim. şuan ses gelmiyor. Asus sitesinde pc im için realtek high definition audio indirdim ancak kurarken( realtek hd audio sürücüsü kurulumu yapılamadı error code 0x000005b3) bu hatayı veriyor. 3 gündür çözüm arıyorum fakat bulamadım. Yardımcı olabilir misini? Ayrıca aygıt yöneticisinde realtek high definition audio kısmı ya da realtek kısmı yok yüklü görünmüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı