Çözüldü Realtek sürücüsü kurulumunda "error code" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem Sevim44

Hectopat
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_104386C7&REV_1003 ses aygıtım.

Bu linki indiriyorum ancak bitiş ekranında error code hatası alıyorum. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Anakartınızın destek sayfasındaki 2019 sürümü, güncel değil ama yine de linkini vereyim. Setup dosyasıyla kuruluyor.

Videodaki linki indirdim ancak yapacağım şeyi anlayamadım. Daha yeni bir video varsa harika olur.
  • Bu sürücünün tarihi 12 Haziran 2021.
Bu sürücüyü kurmak için:
  1. RAR dosyasının içerisindekileri klasöre çıkartın.
  2. Aygıt Yöneticisinde "High Definition Audio Aygıtı"na (genelde Windows otomatik sürücü kurduğunda ismi böyle oluyor) sağ tıklayıp sonrasında 1:26'daki yönergelere göre kurulum yapın.
2:36'daki "Dosya Konumlandır" penceresinde, aşağıda Dosya adı olarak ne görünüyorsa o INF dosyası seçilecek.

1649066218932.png

Anakartınızın destek sayfasındaki 2019 sürümü, güncel değil ama yine de linkini vereyim. Setup dosyasıyla kuruluyor.

Videodaki linki indirdim ancak yapacağım şeyi anlayamadım. Daha yeni bir video varsa harika olur.
Bu sürücüyü kurmak için:
  2. Aygıt Yöneticisinde "High Definition Audio Aygıtı"na (genelde Windows otomatik sürücü kurduğunda ismi böyle oluyor) sağ tıklayıp sonrasında 1:26'daki yönergelere göre kurulum yapın.
2:36'daki "Dosya Konumlandır" penceresinde, aşağıda Dosya adı olarak ne görünüyorsa o INF dosyası seçilecek.

1649066218932.png

Çözüm

Bu sürücüyü kurmak için:
  2. Aygıt yöneticisinde "High Definition Audio aygıtı"na (genelde Windows otomatik sürücü kurduğunda ismi böyle oluyor) sağ tıklayıp sonrasında 1:26'daki yönergelere göre kurulum yapın.
2:36'daki "dosya konumlandır" penceresinde, aşağıda dosya adı olarak ne görünüyorsa o ınf dosyası seçilecek.

Eki Görüntüle 1350016

Teşekkürler eski driveri indiriyormuşum sorun düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı