Reball işlemi nedir ve ne kadardır?

bhdrsnby

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde PC'yi yeniden başlattım ve bilgisayar mavi ekran verdi. Bunun üzerine format attım, ancak ekran kartı driverını yüklerken mavi ekran aldığımı fark ettim. Öğrendiğime göre bu sorun Chipset'den kaynaklıymış ve Reball işlemi ile halledilebiliyormuş.

Aranızda Reball işlemini yaptıran ve fiyatı hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptırmadım ama fiyatı hakkında bilgi sahibi olmuştum. HD 7850 ekran kartım için 300 TL fiyat çıkarmışlardı. Neredeyse ekran kartının fiyatı kadar. Reball işlemi sonrası ekran kartı en fazla 1-2 yıl gidermiş dediklerine göre. Bence yaptırmayın yeni ekran kartı alın.

Yaptırmadım ama fiyatı hakkında bilgi sahibi olmuştum. HD 7850 ekran kartım için 300 TL fiyat çıkarmışlardı. Neredeyse ekran kartının fiyatı kadar. Reball işlemi sonrası ekran kartı en fazla 1-2 yıl gidermiş dediklerine göre. Bence yaptırmayın yeni ekran kartı alın.
100 TL gibi bir rakamdan bahsetseler yaptırayım diyeceğim ancak 300 TL'ler uçuk rakamlar. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı