Çözüldü "Reboot and select proper boot device" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cengiz Kurt

Picopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Bory SSD 120 GB
İyi günler. Bilgisayarımda dolaşırken birden mavi ekran verdi ve kendini yeniden başlattı. Açıldığında ise "reboot and select proper boot device" hatası aldım. YouTube videolarına da baktım, BIOS'a giriyorlar ama bende girmiyor. Bilgisayarımın BIOS tuşu F2, basıyorum ama girmiyor.

Çözüm
Bence yine götürün derim ama ömrü dolmaya başlamış.

Zaten bilgisayar 2006 yılında alındı 20'den fazla tamire gitti diye düsünüyorum boşuna para harcamaya gerek yok ömrü bu kadarmış.

Tamamdır arkadaşlar sorun çözüldü fırça ile SSD giriş yerini temizledim oldu sağ olun.
İyi günler. Bilgisayarımda dolaşırken birden mavi ekran verdi ve kendini yeniden başlattı. Açıldığında ise "reboot and select proper boot device" hatası aldım. YouTube videolarına da baktım, BIOS'a giriyorlar ama bende girmiyor. Bilgisayarımın BIOS tuşu F2, basıyorum ama girmiyor.

Hocam bilgisayarı açarken spam atın F2 tuşuna. Girmezse bilgisayar açılırken basılı tutun. Ayrıca Windows Boot dosyaları bozulmuş. Ya da SSD'de sıkıntı var.

Windows boot edecek aygıt bulamıyor format usb si takıp format penceresindeki onarım sekmesine tıklayın onarım yapın.

Hocam bilgisayarı açarken spam atın F2 tuşuna. Girmezse bilgisayar açılırken basılı tutun. Ayrıca Windows boot dosyaları bozulmuş. Ya da SSD'de sıkıntı var.

Yine olmadı.

SSD'yi çıkarıp yeniden taktım olmadı ama önceden de böyle oluyordu o zaman çıkarıp takınca düzeliyordu.

Bence yine götürün derim ama ömrü dolmaya başlamış.

Zaten bilgisayar 2006 yılında alındı 20'den fazla tamire gitti diye düsünüyorum boşuna para harcamaya gerek yok ömrü bu kadarmış.

Tamamdır arkadaşlar sorun çözüldü fırça ile SSD giriş yerini temizledim oldu sağ olun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı