Çözüldü Reboot hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leedz

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Seagate Barracuda 64mb 1tb 3.5 Harddisk St1000dm01
Merhaba arkadaşlar, benim HDD bozuldu da aynısından bir daha aldım. Yeni aldığım HDD'yi bilgisayara taktım ama reboot hatası veriyor. Eski HDD'yi tekrardan takınca reboot vermeden çalışıyor.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, benim HDD bozuldu da aynısından bir daha aldım. Yeni aldığım HDD'yi bilgisayara taktım ama reboot hatası veriyor. Eski HDD'yi tekrardan takınca reboot vermeden çalışıyor.
İçinde herhangi bir işletim sistemi yüklü olmadığı için böyle bir hata alıyorsunuz, içerisine işletim sistemi kurarsanız sorununuz çözülecektir.
İçinde herhangi bir işletim sistemi yüklü olmadığı için böyle bir hata alıyorsunuz, içerisine işletim sistemi kurarsanız sorununuz çözülecektir.

Çözüm

Yeni diski takınca işletim sistemini de yüklemelisiniz ki PC'niz boot edebilsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı