Recep Baltaş abi nasıl zayıfladın?

RigidBuddy

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar,
Recep abi geçmişte kiloluydun abi sen. Hatırlıyorum da 2014-2015 zamanları falan. YouTube videolarında da bu durum bariz bir şekilde görülüyor. Günümüzde ise gayet fit ve zayıf durduğu da aşikar. Karaciğeri ise eski günlere nazaran daha iyi gibi hem de. Abi bu formu okur musun ya da cevaplar mısın bilmem ama nedir taktiğin yöntemin? Hayretler içinde ve özenerek, seni her izlediğimde aklıma bu konu geliyor.
Seviliyorsun abi...

• Spora başladım, evde bile en az iki gün arayla, genelde gün aşırı tam vücut spor yapıyorum.
  • Günde en az 10.000 adım atmaya çalışıyorum, bunun için akıllı saatime hedef koydum.
  • Bisiklet sürdüm, işe her gün bisikletle gidip geldim. Havalar ısınsın, yine başlarım sanırım.
  • Kahveyi, çayı şekersiz içiyorum. Sütü bile artık laktozsuz alıyorum. Starbaks'ta bile laktozsuz sipariş veriyorum içecekleri. Beyaz ekmeği hiç yemiyorum, evde kek ve poğaça yapılırsa iki dilimden fazla yememeye özen gösteriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı