Recep Baltaş Kafa Ayarı öneri ve eleştiri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz izlenme falan diyorsunuz da Apple sizi izleyip ne yapsın? Milyoner misiniz? Dünyanın en gizli hacker'ı mısınız? Apple'ı rahatsız edecek gizli işler mi yapıyorsunuz? Adam mı katlettiniz? Ya da bunları yapıp da kendinizi izletebileceğiniz bir telefon mu alıyorsunuz? Apple sizin Google hesabınızı mı çalacak? Bunun gibi şeyler olmayacağına göre Apple sizi ne yapsın? Aramızda bundan çok endişelenen üyeler varsa bende onlardan endişeleniyorum.
Apple çoklu cihaz desteği sunuyor. Yani parmak izini kaydetmezse bunu yapamazsın. Örnek olarak Bir iPhone 5s aldın, ve parmak izinle korudun. Gittin 5s bozulunca birde 6 aldın. iTunes sayesinde telefonları birbirine eşitleyebilir ve parmak izini diğer cihazda da rahatça kullanmaya devam edebilirsin. Yoksa Apple senin parmak izini başka birşey için kullanmıyor. Zaten ne için kullanabilir ki? Kendi cihazlarını senin parmak izinle mi koruyacak?

Harbi Recep Baltaş iphone 6 almış hayırlı olsun kardeşim. Kafa ayarı programlarınızda bazı eleştileriniz tarafımdan yanlış anlaşılmış galiba bunun için özürdilerim.

Ek olarak: Bu sitede apple, android sohbetimiz olmuştu bir yöneticiniz lafı koyup konuyu kitleyince uzun bir süredir bu siteye girmiyordum. Birde kafa ayarı programlarınızda eleştiri görünce haliyle markacı bir site olarak gördüm.

Hakaret yada küçük düşürücü herhangi bir cümle kurmadığım halde konu kitlemek hoş değil.

Birde bu sitede birşey yazdım mı arkadan 500 kişi yazıyordu nerde bu millet ?

Yine Android virüslü demeye çalışanlar var.:) Güldürdün. İndir apk oyunları sonra virüs var de.:) Ne günlere kalmışız...

Yine Android virüslü demeye çalışanlar var.:) Güldürdün. İndir apk oyunları sonra virüs var de.:) Ne günlere kalmışız...

Kardeşim android google'nin sor bakalım google'ye android marketinin yüzde kaçı virüslü olabilir ? Google bile kendi marketi için buna cevap veremiyor şurda apk diyip güldüren sensin.

@Silinen üye Tamam, Apple'ı seversin de fanboyluk yapmya gerek var mı? Ne dersen de, ben özgür ve virüslü(?) işletim sistemimle mutluyum.:)

@Silinen üye Tamam, Apple'ı seversin de fanboyluk yapmya gerek var mı? Ne dersen de, ben özgür ve virüslü(?) işletim sistemimle mutluyum.:)

Bak kardeş samsung s3 kullanıyordum sonra iphone aldım. Samsung s3'e güncelleme vermedi yediğim kazık yanıma kaldı. Android birçok uygulamada turkcell denen marka reklamını taaaa ağzımın içine sokup telefondan soğuttu beni. Sonra kullandığım birçok program neden rehber bilgilerime ulaşmadan kurulmuyor, virüsler felan derken bu android denen allahın belasından uzak duruyorum. Samsung s3'e hard format atıp program, hatta tema bile kurmadım hala yüzde 85 ram harcıyor bunun sebebi Ergün Güngör'ün dediği gibi bazı firmalar telefonun ömrünü kısa tutmak için birşeyler mi yapıyor ? Sorusu benimde aklıma gelmişti ? Dikkat edin.

Apple'ci felan değilim ama android düşmanıyım onu diyim yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı