Recep Baltaş neden ampere beklemedi?

Hayır değil, canlı yayınlardan birisinde bende geçen günlerde ekran kartımı güncelledim, yakın zamanda videosu gelecek şeklinde bir söz söylemişti. 2070S halen taş gibi bir kart beklesede beklemesede :).
Yayın ne zamandı?

Aslında haklısın taş gibi kart.

Gerek yok bence.

İşini RTX 2070S görebilecek ise neden fazla masraf yapsın ki?
Burada demek istedikleri işini görecek mi görmeyecek mi değildi. Benzer fiyata daha iyisi çıkmak üzereyken neden bunu aldı diyorlar.

Tabi Recep Baltaş bile 20 TFlops güç artışını tahmin edememiştir.

Bir beklemeye başlarsan bitmez o iş. O çıkar, bunu da bekle, o çıkar, şunu da bekle. Bir şey almak istiyorsan hemen alacaksın.
Hocam RTX 30 serisi yeni çıkıyor ama, ve bu Ampere'in yaptığı teknoloji bir devrim gibi çünkü en kötü Ampere bile Ultra'da RTX yapabilecek gibi gözüküyor, bu sebeplerden ötürü bir 3 yıl daha çıkarmazlar yeni ekran kartı.

Dostlar çoğu kişi 2070 Super yıllarca yetecek bir kart demiş, doğru. Lakin işin içine fiyatlandırma giriyor. Şu an ROG STRIX serisi RTX 2070 Super'ler 6000₺ civarında. Aynı paraya ROG STRIX serisi 3070 alıp özellikle Ray Tracing açık şekilde çok çok daha rahat kullanım sağlayabilirdi. Tabi kartı ne şekilde aldı bilmiyoruz. Belki de ASUS gönderdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
57:50 hocam.
Yeni yayınmış. Ben eski yayındır falan diye düşündüm. Vardır bi' sebebi belki güzel bir indirim vs. yakalamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı