Recep Baltaş Yeni "Meme" Formatı

Teknik124

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Youtube'de dolaşırken alt alta bu videoları gördüm ve değerlendireyim dedim. Yaptığım basit bir edit:

RecepBaltaşMeme MAFIA.jpg

Şablonu isteyenler için:
405490

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal neden Recep Baltaş'la bu kadar ilgileniyor anlamadım, çok saygılı, beyefendi bir kişilik ama adamın saçından başından giyiniş tarzı nedense çok ilgileniyor sosyal. Sadece bu konu için değil bütün konular için öyle düşünüyorum.
Yanlış anlamayın amacım dalga geçmek veya kötülemek değil. Bu genel olarak yapılan bir "Meme". Ben de Recep Baltaş'ı görmüşken yapayım dedim. Eğer kendisi rahatsız olursa kullanmayı bırakacağım zaten.

Tam Türkçe anlamı yok ama mizah için yapılan genel olarak komedili resimler, yazılar oluyor galiba. Daha iyi anlatabilen birisi varsa çıksın açıklasın lütfen. Youtube'de Grandayy adında bir kanal bulunmakta ve kendisi "Meme Lord" olarak anılıyor. Belki onu izlerseniz anlayabilirsiniz.
@Recep Baltaş hocam sizin de görüşünüzü alsam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Meme bir tür kültürel iletim birimidir. Bir fikri , davranışı, o anki ruh halini veya surat ifadeni yansıtacak bir resmi (çoğunlukla popüler birinin resmi olur) altında o anki durumu özetleyecek bir text ile tek celsede ifade etme biçimidir. 9 yıllık 9gag veteran'ı olarak bu kadar açıklayabildim.
Hocam çok süper bir açıklama oldu teşekkürler.

Geri
Yukarı