Recep Baltaş'ın evrimi!

Ben de diyordum son videolardaki kim. Konuyu açtığın için çok teşekkürler. Sayende hem eğlendim hem bilgilendim. İyi varsınız sen ve senin gibiler.

Ali Güngör son fotoda edebiyat hocası gibi :D.
Aynen :D.
Çoğu YouTube kanalı parayı kazandıkça daha kötü içerik üretmeye başlar ama Technopat kanalı her zaman daha da üstüne koyuyor. Tabii eskiden beni daha çok sarıyordu 30 dakikalık Windows kurmalar falan.
Evet hiç değişmiyorlar.
Ben de diyordum son videolardaki kim. Konuyu açtığın için çok teşekkürler. Sayende hem eğlendim hem bilgilendim. İyi varsınız sen ve senin gibiler.
Teşekkürler. Biz de siz olmasanız yapamazdık.
Vay be tam olarak bir evrim yaşanmış. Elinize sağlık bu arada.
Teşekkürler :D.

23 şubat 2022

Ekran Görüntüsü (124).png

Bir müslüman olarak açıklayayım olayın evrimle falan ilgisi yok. Rahatsızlığı varmış ameliyat olmuş tedavi süreci yaşamış ayrıca spora da başlamış yani evrim değil görünüşü sağlığına kavuşunca değişmiş.
Abi bir yıl sonra yazıyorum affınıza sığınarak buna ciddi ciddi cevap verecek kadar m.. mısınız ya? Adam şakasına demiş bunu nasıl anlayamıyorsunuz cidden 😆

@vic2 Hastalıkla mizah şaka yapılmacagını bilmeyecek kadar da m.. mısın ya?
puajdjahskam peki abi nasıl dersen. Fakat bu her yerde öylesine kullanılan bir söz Ateistler bunu da açıklasın vs. gibi halleri de var. Ya bir insan nasıl Recep Baltaşın büyümesi ile evrimi bağdaştırabilir bunu nasıl ciddiye aldınız hala anlamadım hshshaha

Yeni konular

Geri
Yukarı