Red Alert 2'de tanklar hareket ederken nasıl ateş eder?

YusufSirac

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aramızda Red Alert 2 oynamış ve piri olmuş kişiler varsa bir şey soracağım. Tanklar hareket ederken nasıl ateş eder? Ben bir noktaya yönlendirmezsem ateş etmiyorlar hareket ederken. Fakat YouTube'da izlediğim videolarda tanklar kaçarken bile ateş ediyor düşman tanklarına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam'da doğru yere geldiniz bu konuyu açtığınız için öncelilkle teşekkür ederim benim de oynamış olduğum oyun üzerinde eleştiri yapmak beni mutlu decektir. :)

Aslında tanklar başka bir konuma hareket ettirirken yanlarından düşman tankı geçerse otomatik olarak ateş ediyor.

Tam'da doğru yere geldiniz bu konuyu açtığınız için öncelilkle teşekkür ederim benim de oynamış olduğum oyun üzerinde eleştiri yapmak beni mutlu decektir. :)

Aslında tanklar başka bir konuma hareket ettirirken yanlarından düşman tankı geçerse otomatik olarak ateş ediyor.
Arkadaşımla sürekli olarak oynuyoruz fakat hareket ederken sıkmıyorlar. O yüzden sabit bekleyen her zaman kazanıyor. Ani saldırı yapmadığın sürece sabit savunma yapan sürekli alıyor. İlla noktaya ateş göstermem gerekiyor. Oyun ayarlarından mı bişeyler sorunlu acaba.

Oyun ayarlarından olduğunu zannetmiyorum ben oynarken hiçbir sıkıntım yoktu.
Bir taktik sorunu bence :D
Yanından geçtiğimde hiç vurmuyor, tek noktaya sabitlediğimde ise yine sabit duran kazanmış oluyor fakat benim tanklarım onunkilerin neredeyse 2 katı. Youtube da adamlar tankı kaçtıklarında bile ateş ediyorlar. Çözemedim bir türlü. Engineer rush yapmadan alamıyorum oyunu.

Geri
Yukarı