Çözüldü Red Alert 2'yi nereden satın alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reis_Ndombele

Hectopat
Arkadaşlar bu oyunu nereden satın alabilirim? 2-3 seneye kadar bu oyunu Full korsan oynamıştım ve açıkçası biraz vicdan azabı çekiyorum. Bundan dolayı da oyunu satın almak istiyorum ama ne Steam de var ne Epic'te ne orada ne burada hiçbir yerde bulamıyorum.

Çözüm
Oyunu bilmiyorum. Bu mu emin değilim. Görüntülere ve açıklamaya bakmanızı öneriyorum. Paket olarak buldum. Tek tek oyunlar da var. Sağ altta yazıyor.
Gerçekten efsane oyun. Halen oynarım. Bu oyun için Windows 7 bile kullanıyorum. Elimde orijinal CD var. Fakat ne yalan söyleyeyim, korsan olarak oynuyorum. CD'ler zarar görsün istemiyorum. Benim için o kadar kıymetli.

Parasını vermişsin zaten. :D teknik olarak etik bir davranış yapıyorsun.

Son düzenleme:
@Reis_Ndombele hocam, paket içindeki çoğu oyunlar güzel. Generals ve TW3 orijinal CD olarak bende var. Yalnız, Red Alert 3 güzel değil. Westwood yapmadığı için olmamış.

Gerçekten efsane oyun. Halen oynarım. Bu oyun için Windows 7 bile kullanıyorum. Elimde orijinal CD var. Fakat ne yalan söyleyeyim, korsan olarak oynuyorum. CD'ler zarar görsün istemiyorum. Benim için o kadar kıymetli.

Bende deli gibi seviyorum 8 yıldır oynuyorum fakat bilgisayara virüs kaptığı için mecbur formatlamak zorunda kaldım sonra çok üzülmüştüm hiçbir yerde de yoktu indiremedim.

Arkadaşlar bu oyunu nereden satın alabilirim? 2-3 seneye kadar bu oyunu Full korsan oynamıştım ve açıkçası biraz vicdan azabı çekiyorum. Bundan dolayı da oyunu satın almak istiyorum ama ne Steam de var ne Epic'te ne orada ne burada hiçbir yerde bulamıyorum.

Hocam oyunu nereden korsan indirdiniz bedavaya oynamaya kalksak hepsi hepsi virüslü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı