Red Bull gibi enerji içecekleri neden 18 yaş altına satılmıyor?

Eğer AVM'deki Migros'tan alacak isen lise 1 2 ortaokul 8 gidiyorsan 18 yaşındayım de onun dışında dışardaki Migros şok A101 BİM marketler hep satiyor hatta bizim okulun orada 10.siniflar sigara aliyor yasa takilmadan.

Eğer AVM'deki Migros'tan alacak isen lise 1 2 ortaokul 8 gidiyorsan 18 yaşındayım de onun dışında dışardaki Migros şok A101 BİM marketler hep satiyor hatta bizim okulun orada 10.siniflar sigara aliyor yasa takilmadan.
Ben yaşıtlarıma göre genetik hastalığımdan dolayı kısayım 1.52 olduğum için bunu yutturmam imkansız. Bu arada AVM'den almaya çalıştığımı nasıl tahmin edebildiniz şaşırdım şuan İstanbul'daki Buyaka AVM'deki migrostan almaya çalıştım. 9. Sınıfım

Tekelden sigara alabiliyorum ama Migros'tan Red Bull alamıyorum. Adamlar her türlü kimlik soruyorlar.

Satıyor vallahi , alan çok kişi var.

Çünkü bende AVM'den almayi denedim ilk başta utancimdan söyleyemedim sonraki denememde arkadaşım ile alabildik ben İzmir'deki hiltown AVM'de denedim karsidada AVM var mavibahce diye orada da macro Center var yaş sormuyor orası.

@ikseroo sattığını bende biliyorum mini market gibi yerlerden rahatça alabiliyorum. Benim sorduğum şey neden MİGROS gibi yerler satmıyor?

18 yaşından küçüklere satılamayacak ürünlerin üzerinde bu tür bir ibare bulunur. Red Bull için böyle bir kısıtlama yok. Yanlış bilgi vermiş her kimse bunu söyleyen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…