Red Dead Online alındığında RDR 2 ucuza mı gelir?

icyWex

Decapat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben 40TL'ye Red Dead Online alsam hikaye modunu oynamak için yine 300 TL mi vermem gerekecek yoksa Red Dead Online aldığım için daha ucuza alabilecek miyim? Merak ettim.

Online oyunu alsanız bile hikaye modu için indirim yapmıyor.
00A6C92B-499D-4147-8C4F-D9BFDD1EDF5C.png

Arkadaşlar şimdi ben 40TL'ye Red Dead Online alsam hikaye modunu oynamak için yine 300 TL mi vermem gerekecek yoksa Red Dead Online aldığım için daha ucuza alabilecek miyim? Merak ettim.
Evet. Steam'de oyun içi satın alımda ücret 140 TL gözüküyor.

Hayır sadece 40 TL yeterli steam sayfasında bu oyunu oynaman için read dead in steahahshm sürümüne sahip olmanız gerekmektedir yazmalı ama yazamıyor bu oyun Standalone mesela ETS2 road to Black sea yi düşün steam sayfasında bu oyunu oynamak için ETS 2 nin steam sürümüne sahip Olmanız gerekmektedir yazıyor yani hem ETS2 yi hem de road to Black sea yi alman gerekir bu durum red dead de geçerli değil KISACA SADECE 40 TL VEREREK RED DEAD ONLİNE OYNAYABİLİRSİN

Geri
Yukarı