Red Dead Online alınır mı?

Radian

Centipat
Makaleler
1
Yer
Derin Devlet
Çok ucuz bir fiyattan gelmiş sizce alınır mı, ne kadarlık oynanış sunar, sarar mı?
2 kişi alacağız.Bu fiyata başka online oyun da olur.

Sayın Cacık

Picopat
Çok ucuz bir fiyattan gelmiş sizce alınır mı, ne kadarlık oynanış sunar, sarar mı?
2 kişi alacağız.Bu fiyata başka online oyun da olur.
Alınır tabii. Oyun muhteşem baya eğlenirsiniz hemde 2 kişiyle aşırı zevkli oluyor. Sen arkadaşına ip atıp atında süründürüyorsun. Sonra duruyorsun. O sana sinirlenip seni bağlıyor ve göle atıp öldürüyor. Görevler falanda var. Al yani.

reptile

Megapat
Yer
Night City
Bedava olacağını kim söyledi? GTA 5 de bedava değil ama, oyun hileden geçilmiyor. Çıktığında da aynıydı, şimdi de aynı.

Rockstar'ın huyunu bildiğim için sonucu şimdiden görebiliyorum.

Sayın Cacık

Picopat
Bedava olacağını kim söyledi? GTA 5 de bedava değil ama, oyun hileden geçilmiyor. Çıktığında da aynıydı, şimdi de aynı.

Rockstar'ın huyunu bildiğim için sonucu şimdiden görebiliyorum.
Arkadaşım oyunda hile olsa birşey değişmez zaten. Anti-hile koymuşlar oyuncular için. Adam hile açmış ölümsüz diyelimki kafasına sıktın ölmedi. Atını çağır iple adamı süründüre süründüre oyundan çıkart bu.

Sayın Cacık

Picopat
Böyle çözüm olmaz ki. Adam seni aynı GTA'da olduğu gibi kafese koyarsa elinden bir şey gelmez.
Adamı bağlayabiliyorsun kendine çekebiliyorsun. At gerekmiyor ayrıca o hızda doğru yere nasıl kafes atacak adam sallanıyor bir yerlere çarpıp havaya falan sıçrıyor.

Hollewache

Centipat
Adamı başlayabiliyorsun kendine çekebiliyorsun. At gerekmiyor ayrıca o hızda doğru yere nasıl kafes atacak adam sallanıyor bir yerlere çarpıp havaya falan sıçrıyor.
Kafes dediğim hile yani. Onun yerine içinize kamp ateşi de koyabilir. Bu oyunun da sonu GTA Online gibi olacak, ben onu anlatmaya çalışıyorum.
i3bjrfb0hv901.png

Yukarı