Red Dead Online alınır mı?

Gabe Newell

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Halihazırda GTA Online sahibiyim ya bunu indiriceğim ya da Red Dead Online alıp onu indiriceğim açıkçası Red Dead Online eski zamanda geçtiği için biraz heveslendim fiyatı da yakında artacak sizce hangisi daha mantıklı? Birde Red Dead Online yakın zamanda GTA Online gibi olur mu? (oyuncu sayısı modlar v.b.)

Halihazırda GTA Online sahibiyim ya bunu indiriceğim ya da Red Dead Online alıp onu indiriceğim açıkçası Red Dead Online eski zamanda geçtiği için biraz heveslendim fiyatı da yakında artacak sizce hangisi daha mantıklı? Bir de Red Dead Online yakın zamanda GTA Online gibi olur mu? (Oyuncu sayısı modlar vb.)

GTA Online varken RDR Online almanıza gerek yok bence. Alacaksanız storysiyle beraber alın.

GTA Online varken RDR Online almanıza gerek yok bence. Alacaksanız storysiyle beraber alın.

GTA ile RD çok farklı atmosfer ve Online hikaye sizce düşünceleriniz sizde kalsın lütfen, insanları bu şekilde yönlendirmeyin sadece aradaki farkları anlatmanız yeterli, ayrıca konu sahibi arkadaşım oyun şu an 40 TL fakat ocak ayı itibari ile 150 TL olma ihtimali var Online oyunları seviyorsan alabilirsin eğer GTA yeterli geliyor dersen tabii ki sen bilirsin fakat şunu öneririm ikisinin atmosferi gerçekten çok farklı.

Story ile alacak kadar bakiyem yoktu.
GTA ile RD çok farklı atmosfer ve Online hikaye sizce düşünceleriniz sizde kalsın lütfen, insanları bu şekilde yönlendirmeyin sadece aradaki farkları anlatmanız yeterli, ayrıca konu sahibi arkadaşım oyun şu an 40 TL fakat ocak ayı itibari ile 150 TL olma ihtimali var Online oyunları seviyorsan alabilirsin eğer GTA yeterli geliyor dersen tabii ki sen bilirsin fakat şunu öneririm ikisinin atmosferi gerçekten çok farklı.
Çoğunluk al dediği için ve genel olarak önerildiği için almaya karar verdim henüz indirmedim maalesef internetim yüzünden.

Geri
Yukarı