Red Dead Online alınır mı?

• Konuyu başlatan UBerk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Merhaba. Bildiğiniz üzere, belli bir süreliğine 40 TL'den satılıyor. Sizce almaya değer mi? 50-100 saat sıkmadan oynatacak kadar zengin bir içeriğe sahip mi?

Murat abi oynuyordu, bir bakabilirsin. Ben oynuyorum şahsen ve klanimiz bile var, tavsiye ederim.

Merhaba. Bildiğiniz üzere, belli bir süreliğine 40 TL'den satılıyor. Sizce almaya değer mi? 50-100 saat sıkmadan oynatacak kadar zengin bir içeriğe sahip mi?

Aga oyunun amacı alacaksın arkadaşlarını, böyle 1-2 kişiysen gidip kampta sıcak görüntüler yakalamaya çalışacaksın, 3-4 kişiysen gidip at hırsızlığı yapacaksın veya balık tutacaksın, 5-6 kişi olarak da gidip birlikte konvoy yapacaksın eğlencesi böyle çıkar bu oyunun ama yine de 1-2 kişiyle falan da görev yapılabilir. Bende de var oyun, hiçbir sıkıntısını görmedim fakat oyun çok fazla VRAM ve RAM tüketiyor hacı.

Nerede 40 TL yahu ben mi göremedim? 160 TL diyor. Ben de almak isterim, link atabilir misiniz?

Nerede 40 TL yahu ben mi göremedim? 160 TL diyor. Bende almak isterim link atabilir misiniz?

40TL.

40TL.

PC bu :( Ben yanlış yerdeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı