Red Dead Online almaya değer mi?

Ziya Tolga

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Red Dead Online Xbox Game Pass ile indirdim konsoluma. 2 gündür ara ara bakıyorum. Oyunun amacı tam olarak nedir? Ayrıca satın almaya değer mi? Kendisini sürekli tekrar eden bir yapısının olup olmadığını merak ediyorum. Oynayan arkadaşlar fikirlerini belirtirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Ben 40 TL'ye almıştım ilk zamanlarda, o fiyata değerdi. Ama şu an 150 TL'lerde olması lazım PC için. Bu fiyata değmez çünkü biraz daha ekleyip indirimden normal RDR2'yi almak daha mantıklı.
Ufak tefek hikayeler var, meslekler var, mini oyunlar var. GTA Online'da amaç neyse bunda da o. Bunun farkı sürekli kaos yok, çok daha sakin. Meslekler bana göre biraz sıkıcı bir tanesi hariç. Onda da başına ödül konmuş adamları yakalıyorsun ve teslim ediyorsun. Diğer meslekler genelde eşya toplama üzerine.
Kendisini tekrar etmiyor yapacak yeni bir şey elbette buluyorsun. Fakat bu çoğu zaman sıkıyor, sürekli at mı koşturacağım bu oyunda diyorsun.
Hayır, normal RDR2'yi ve hikaye modunu oynamadım sadece Online oynadım.

Yorumlar için teşekkürler. Ben hep oyunun yere göğe sığdırılmadığı yorumlar okudum. Sebebini de tam çözemedim açıkcası. Sanırım Game Pass içerisinde olduğu sürece biraz takılıp değerlendirmem lazım. 🙂

Geri
Yukarı