Çözüldü Red Dead Online'da ölen at tekrar doğar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi olay şöyle, oyunda takılıyordum ve bir adama selam gördüğüm o selam vermedi silah çıkarttı belli ki o da yeniydi ben de yeniyim zaten. Ben silah çıkartıp kafasına doğrultarak uzaklaştım önce o vurmasın diye. Sonra adam AFK gibiydi bir anda hareketlendi ve bana sıkmaya başladı ben onu öldürdüm sonra atı kaçmaya başladı, ve gaza gelip adamın atını da öldürdüm ve acayip pişmanım. Adamın atı tekrar doğar mı?

Çözüm
Doğar. Cüzi miktar para karşılığı doğuyor. O parayı da senden kesti zaten atı öldürdüğün anda.
Atı kim öldürdüyse para ondan kesilir. Senin hatalı sürmen dolayısı ile at öldüyse (uçurumdan düşme ve çarpma gibi) para senden kesilir.
Doğar. Cüzi miktar para karşılığı doğuyor. O parayı da senden kesti zaten atı öldürdüğün anda.
Atı kim öldürdüyse para ondan kesilir. Senin hatalı sürmen dolayısı ile at öldüyse (uçurumdan düşme ve çarpma gibi) para senden kesilir.

Çözüm
Arkadaşlar şimdi olay şöyle, oyunda takılıyordum ve bir adama selam gördüğüm o selam vermedi silah çıkarttı belli ki o da yeniydi ben de yeniyim zaten. Ben silah çıkartıp kafasına doğrultarak uzaklaştım önce o vurmasın diye. Sonra adam AFK gibiydi bir anda hareketlendi ve bana sıkmaya başladı ben onu öldürdüm sonra ATI kaçmaya başladı, ve gaza gelip adamın atını da öldürdüm ve acayip pişmanım. Adamın ATI tekrar doğar mı?

İyi insan olduğun buradan belli ve doğar.

Geri
Yukarı