Red Dead Redemption 1 PS3 Türkçe yama önerisi

Fikret28

Centipat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Red Dead Redemption 1 PS3 Edition için Türkçe yama var mı? Birkaç yere baktım ama sadece emülatör için gördüm. PS3 için bilen varsa yardımcı olabilir mi?

İyi günler arkadaşlar. Red Dead Redemption 1 PS3 Edition için Türkçe yama var mı? Birkaç yere baktım ama sadece emülatör için gördüm. PS3 için bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Yok bildigim kadarıyla maalesef hocam.

Hocam sizin konunuzu görmüştüm. Sitenize gittim ama bulamadım. Belki başka vardır diye tekrar konu açmıştım. Testler ne zaman biter tahminen?
Sitede konusunu açmadık çünkü testi bitmediği için... Ama senaryo testi bitti. Yan senaryoları oynuyor arkadaş. Xbox360 portunu da yapıyoruz. Ekstra switch portunu da yapacağız... Belki 10 güne biter gibime geliyor...

Sitede konusunu açmadık çünkü testi bitmediği için... Ama senaryo testi bitti. Yan senaryoları oynuyor arkadaş. Xbox360 portunu da yapıyoruz. Ekstra switch portunu da yapacağız... Belki 10 güne biter gibime geliyor...

Hocam aşırı iyi haber bu benim için. Cihazımı satmak zorunda kalacaktım. Satmadan önce bir kere RDR1 oynayayım demiştim. 10 güne çıkması aşırı içimi rahatlattı.

Geri
Yukarı