Red Dead Redemption 1 Ryujinx rehberi

hocam prod. keys nerede

İyi günler oyunları nereden indireceğimizi nereden öğrenebiliriz?

İyi günler oyunları nereden indireceğimizi nereden öğrenebiliriz?
Korsana destek vermiyorum ne yazık ki. Konsolun içerisinden emulatöre atabilirsiniz.

NOT: Bunun için bana kızacak arkadaşlar olur ise lütfen kızmasınlar. Kendileri link verebilirler.

Korsana destek vermiyorum ne yazık ki. Konsolun içerisinden emulatöre atabilirsiniz.

NOT: Bunun için bana kızacak arkadaşlar olur ise lütfen kızmasınlar. Kendileri link verebilirler.
Anlıyorum buradan link vermek yasak olabilir. Ama mesajımı okursan "nereden öğrenebiliriz?" yazmışım. Yani YouTube veya konu hakkında bilgi alabileceğimiz başka bir site söyleyebilir misiniz dedim. Ayrıca kimse kusura bakmasın ama ülke şartlarında oyun oynamak bu kadar lüks iken, insanlara insan gibi yaşamayı layık görmeyen bir ekonomik ortam sağlayan siyasi ortama sahip bir ülkede haktan hukuktan bahsetmeyelim. En azından biz milletin arazisini "senin arazi istimlak oldu " şeklinde kendi halkının malına çöken veya kendi vatandaşını öl.ren yabancı birisini sırf cumhurbaşkanı ÇOCUĞU diye paşa paşa ülkesine yollayan ve polsi kullanarak eşine "kocan intaar etdi yapcak birşey yoğ" dedirtecek kadar aşağlkça şeyler yapmıyoruz. Oyun oynamak isteyen insanları bu kadar eleştireceğinize ülkedeki kokuşmuşlukları eleştirin. Asıl kabul edilemez olan şeyler onlar. Ayrıca bu eleştirimi sana değil genel yaptım. Alıntıladığım için yanlış anlama. Tabi ki parası olduğu halde oyunları korsan oynayan insanları kapsamıyor bu fikrim.

Çok haklısın. Korsan oyunlar eleştirileceğine seninde bahsettiğin konuları eleştirmek daha mantıklı.

Hocam yazdığın rehber hiç yardımcı olmadı. Yapmak isteyen arkadaşlar DHdeki Red Dead Redemption 1 | PC Rehberi konusuna bakın hemen indirip oynamaya başladım. Bu konu çok eksik gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…