Red Dead Redemption 1'in PS4 portu ile gelen yenilikler

Makaleler
2
Yer
Ankara
  1. Artık 1080p,
  2. Artık 30 FPS'in altına düşmüyor(Yani galiba),
  3. Motion Blur kapatılabiliyor,
  4. Alt yazı boyutu ayarlanabiliyor,
  5. Görev metinlerinin boyutu ayarlanabiliyor,
  6. Yardım metinlerinin boyutu ayarlanabiliyor,
  7. Anti-Alising olarak AMD FSR 2 seçilebiliyor.
  8. "Please, don't turn of your PLAYSTATION 3 System" yazısı "Please, don't turn of your PLAYSTATION 4 System" diye değişmiş.
Onun dışında oyuna girerken sanki bu bir PS2, PS3 oyunuymuş gibi "Kayıtlı bir kayıt dosyanız yok" uyarısı veriliyor. Yani gerçekten de bu hâla bir PS3 oyunu. Yükleme ekranları, giriş ekranları vs. hep aynı.

Benim gördüklerim bunlar, siz de gördüğünüz yenilikleri paylaşabilirsiniz.

Yani neredeyse yeni birşey gelmemiş 👍

Rockstar kalite olarak düştü artık eminim. Ubisoft'tan bir farkı kalmadı. GTA 6'dan hiçbir şey beklemiyorum. GTA 5'in Miami'de geçen versiyonu olur herhalde.

İnsaanın umudu kırılıyor red Dead 3'te falandaa böyle bir rezillik yaparlarsa artık Rockstar'ı tarihin tozlu sayfalarında görürüz.

Rockstar kalite olarak düştü artık eminim. Ubisoft'tan bir farkı kalmadı. GTA 6'dan hiçbir şey beklemiyorum. GTA 5'in Miami'de geçen versiyonu olur herhalde.

GTA 6'dan bir şey beklememek bana göre doğru değil adamlar oyuna milyarlarca para harcıyor ve para da kazanmaları lazım o yüzden boş boş işlere girişiyorlar fakat GTA 6'nın büyük bir şey olacağını hissediyorum.

İnsaanın umudu kırılıyor red Dead 3'te falandaa böyle bir rezillik yaparlarsa artık Rockstar'ı tarihin tozlu sayfalarında görürüz.

Para hocam başka açıklaması yok. GTA markası altında ne çıkarırlarsa yok satacaklar bunu onlarda biliyor. Her sene görüyoruz Far Cry ve Assassin's Creed serisinden. Aynı Far Cry'ı başka bir konsepte Full fiyattan önümüze sunuyorlar. Rockstar'da öyle yapacak. GTA 5'in makyajlanmış versiyonu olacak GTA 6

Yeni konular

Geri
Yukarı