Red Dead Redemption 2 140TL'ye satın alınır mı?

HikmetGven4TR

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Ben normalde GTA 5 bile oynayan insan değilim. bilgisayarımda var mı var, ne bileyim pek sevemedim.

Ben savaş oyunları (Call Of Duty Modern Warfare 2019) tercih ediyorum. Sizce bu oyun bana göre midir?

Screenshot_20200912-085804_Chrome.jpg

Merhabalar. Bu tür oyunlar tam anlamıyla size hitap edecek olsaydı, büyük ihtimalle buraya yazmadan satın almış olurdunuz. Yaklaşık 100 saatlik bir western tecrübesi. Ancak alırım online oynarım diyorsanız, orasını bilemem. Bana göre sadece ''online'' için böyle bir oyun 5 tl bile etmez.

Ben normalde GTA 5 bile oynayan insan değilim. bilgisayarımda var mı var, ne bileyim pek sevemedim.

Ben savaş oyunları (Call Of Duty Modern Warfare 2019) tercih ediyorum. Sizce bu oyun bana göre midir?

Eki Görüntüle 665260
140 TL verilir mi mi? 500 TL bile verilir. RDR 2 mükemmel kelimesinin karşılığı bir oyun. Rockstar'ın isminin olduğu yere imzamı atarım. Hiç düşünmeden al. Hikaye modu, Arthur Morgan karakteri felan bağlanıyorsun oyuna. Daha sonra Online Moduna girer sömürürsün ben 200 saatimi gömdüm bu oyuna ve halâ da oynuyorum. Ayrıca online mod içerisinde diğer oyuncularla oynayabileceğin oyunlar var. Trader, moonshiner, Collector, bounty Hunter ve yeni paket Naturalist hepsi ayrı bir keyif. Ayrica oyunda çok iyi bir hissiyat var. Yaşayan bir atmosfer, karakterin canlı bunu hissediyorsun. Vuruş hissiyatı keza öyle. Bu oyun anlatmakla bitmez. Bir saniye bile düşünme. Al oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı