Oyun Red Dead Redemption 2 %50 indirimle 150 TL!

Arkadaş ona sitem etmemiş ki RDR2 senaryosu ile öne çıkıyor diye Online modu kötü diye o parayı hak etmeyeceğini düşünüyor. RDR2’ye 150TL verilmeyecekse hangi oyuna verilecek?

Almayın bence, Rockstar daha Online'ı adam etmeden terk etti, çok az geliştirildi. Yazı bile yazamıyorsunuz.

Lütfen bu arkadaşa Call of Duty'nin fiyatını söylemeyin kalp krizi geçirebilir.

Sonbahar indirimlerinde daha yüksek bir oranla indirime girme ihtimali var mı?

Arkadaş ona sitem etmemiş ki RDR2 senaryosu ile öne çıkıyor diye Online modu kötü diye o parayı hak etmeyeceğini düşünüyor. RDR2’ye 150TL verilmeyecekse hangi oyuna verilecek?
Zula ya.

Daha önce de yazdım, 2018'de 300 lira verdim ben, o zaman için iyi paraydı hem. Şu an 150 lira, bu oyun için bedava. Xbox'a almıştım onu, sattım xbox'ı ve o yüzden pc'ye de aldım 150 liradan. Sadece atla dolaşmak ve keşif yapmak bile aşırı keyifli.

Arkadaşlar kusura bakmayında ekonomi evet kötü fakat 150 TL yani size çok fazla gibi gelmesin eğer çok gibi geliyorsa elinize hiç para geçmemiş demektir aylık para ödemiyorsunuz konuyu açmamın amacı indirimi bilmeyenleri bilgilendirmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…