Oyun Red Dead Redemption 2 %50 indirimle 150 TL!

Korsanı tabii ki savunmuyorum, duyar peşinde de koşmam ancak ekonomi ortada. İnsanları suçlayamıyorum, evet 150 lira böyle bir oyun için az. Nüfusunun yarısından fazlası asgari ücrete çalışan bir ülkede paranın azı çoğu olmaz.
Arkadaş ona sitem etmemiş ki RDR2 senaryosu ile öne çıkıyor diye Online modu kötü diye o parayı hak etmeyeceğini düşünüyor. RDR2’ye 150TL verilmeyecekse hangi oyuna verilecek?

Daha önce de yazdım, 2018'de 300 lira verdim ben, o zaman için iyi paraydı hem. Şu an 150 lira, bu oyun için bedava. Xbox'a almıştım onu, sattım xbox'ı ve o yüzden pc'ye de aldım 150 liradan. Sadece atla dolaşmak ve keşif yapmak bile aşırı keyifli.

Arkadaşlar kusura bakmayında ekonomi evet kötü fakat 150 TL yani size çok fazla gibi gelmesin eğer çok gibi geliyorsa elinize hiç para geçmemiş demektir aylık para ödemiyorsunuz konuyu açmamın amacı indirimi bilmeyenleri bilgilendirmek.

Orası doğru :D GeForce NOW gibi seçenekler var ama oda bayağı hızlı internet istiyor, yavaştan masaüstü sistemlerinde fiyatı düşüyor aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı