Oyun Red Dead Redemption 2 98 TL

Herşey ultrada olacak derseniz zor. Ben Laptop'da oynuyorum 8 Gb RAM GTX 1650 Ti ile hiç ayarları kurcalamadım mesela. Otomatik sisteme uygun ayarları kendisi yapmış halde açıldı hiç bir sorun yok kasma donma vs bi problemle karşılaşmadım.
Baktım ancak ram yetersiz kalıyor maalesef en düşükte 30 fps zor oynatır o da zevk verir mi bilmem.

Cahil olduğun için kudurtuyorum sanıyorsunda senle uğrasmak istememeleri kudurdukları anlamın gelmiyor. Daha sitenin nasıl işlediğini bilmiyorsun boş boş konuşuyorsun, Humble Bundle Steam kodları satıp kendi Steam kutuphanenende etkinlestirebildiğin de bir yer fakat buna crack gozuyle bakıp Steam dışı olmaz diyorsun? RDR sadece Epic Games'de satılıyormuş, o da Steam gibi bir platform pek sevmesemde bunun neresi crack?

Son düzenleme:
Cahil olduğun için kudurtuyorum sanıyorsunda senle uğrasmak istememeleri kudurdukları anlamın gelmiyor. Daha sitenin nasıl işlediğini bilmiyorsun boş boş konuşuyorsun, Humble Bundle Steam kodları satıp kendi Steam kutuphanenende etkinlestirebildiğin de bir yer fakat buna crack gozuyle bakıp Steam dışı olmaz diyorsun? RDR sadece Epic Games'de satılıyormuş, o da Steam gibi bir platform pek sevmesemde bunun neresi crack?

Takmayın hocam. Havalı o.

2. gün hala geri ödeme yapılmadı, bir daha işim olmaz bu siteyle.

Kardeşim Epic Games kütüphaneni yenilediğinde geliyor.

Geri
Yukarı