Oyun Red Dead Redemption 2 98 TL

Buradan çok işlem yaptım. Sorunsuz site...

Fanboyluğun her türlüsü sıkıntı. Tüketicisiniz yahu siz... Babanızın malı mı bunlar.
Adam sorun yaşamış işte.

Site ile problemim yok, bana ucuza oyun vermesi hoş bir durum. Fanboy olduğum tek mecra ekran kartıdır.
AMD düşmanıyım.
AMD'nin ben burdan ta. Bi ekran kartı alalım dedik RX 570 1500 liraya. Vermediği hata kalmadı.

2. el RX 5xx serisine girme dostum, mining yapmadım diyenlere bin şahit ister.
Yok kanka miningli değildi de ekran gidip geliyor ikide bir ya. Allah'tan rekabetçide falan başıma gelmiyor. Çözümünü de bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum paran yoksa gider korsan indirirsin. Neden ne idüğü belirsiz siteye 100 lira verirsiniz ki? Geçen gün FIFA alayım dedim İtemsatış'tan 30 liraya. Adam hesabı verdi oyunu indirdim Origin'e girereken kod istedim. Kodu vermedi. Ee ne nerede benim 30 liram? O yüzden karşıyım Steam harici siteler.

Cahilsin bari cahil olduğunu belli etme...
O hesap satışlarının dolandırıcı ve yalan olduğunu bilmiyorsan burada konuşman çok ironik.
2 senelik üyesin forumda ve hala öğrenememişsin.

Steam baba yakında madalyanı gönderir hazırda bekle. 😀

O hesap satışlarının dolandırıcı ve yalan olduğunu bilmiyorsan burada konuşman çok ironik.

Bilgisayar kullanmayı biliyorum.

1667386414216.png

Bak kardeş o hesap satışlarında cahilliğime geldi orada haklısın. İlk defa yaptığım bir şeyd zaten korsan indirmediğime bin pişmanım. Ve bana göre diğer siteler de iyi değil. Ben Steam'in fanboyuysam sizde diğer sitelerin fanboyusunuz.

Bak kardeş o hesap satışlarında cahilliğime geldi orada haklısın. İlk defa yaptığım bir şeyd zaten korsan indirmediğime bin pişmanım. Ve bana göre diğer sitelerde dolandırıcı siteleri. Ben Steam'in fanboyuysam sizde diğer dolandırıcı sitelerin fanboyusunuz. Boş konuşmana gerek yok.

Biz dolandırıcı sitelerin fanboyu değiliz, sadece cebimize hangisi daha dost ise onu savunuyoruz.

Arkadaş Epic'de oyun demo, korsan ya da eski sürüm değil. Millet de senin kaç saat oynadığını görmeyiversin profilinde sergilemeyiver. Ben anlamadım gitti bu milletteki fanboyluğu.

Sadece ondan değil aslında Steam'de oyunu alıp oynarken başarım kazanmak ayrıyeten atölye içerikleri sayesinde kolayca mod kurabilmek falan her türlü Steam daha iyi.

Geri
Yukarı