Oyun Red Dead Redemption 2 98 TL

Bak kardeş o hesap satışlarında cahilliğime geldi orada haklısın. İlk defa yaptığım bir şeyd zaten korsan indirmediğime bin pişmanım. Ve bana göre diğer sitelerde dolandırıcı siteleri. Ben Steam'in fanboyuysam sizde diğer dolandırıcı sitelerin fanboyusunuz. Boş konuşmana gerek yok.

Durduk yere sitelere dolandırıcı demen çok saçma ergenin tekisin büyük ihtimal.

Sadece ondan değil aslında Steam'de oyunu alıp oynarken başarım kazanmak falan ayrıyeten atölye içerikleri sayesinde kolayca mod kurabilmek falan her türlü Steam daha iyi.

Steam'e kötü diyen zaten yok ki. Her türlü bütün platformlardan daha stabil hizmet veriyor. Ama oyun nerede ucuzsa oradan alınır genel mantık budur. Sen arkadaşlarına madalya gösterisi yapacaksın diye 300TL vermek istiyorsan verirsin tercih meselesi.

Sadece ondan değil aslında Steam'de oyunu alıp oynarken başarım kazanmak falan ayrıyeten atölye içerikleri sayesinde kolayca mod kurabilmek falan her türlü Steam daha iyi.
Ben Epic daha iyi demedim zaten. Steam'in özellik olarak daha iyi olduğunu biliyorum, aynı fiyat olsa zaten Steam'den alınması daha mantıklı. Ama arada fiyat farkı olduğundan dolayı mantıksız. Adam diyor 300'e Steam'den alırım daha iyi. Bu fanboyluk olmuyor da ne oluyor.

Steam'e kötü diyen zaten yok ki. Her türlü bütün platformlardan daha stabil hizmet veriyor. Ama oyun nerede ucuzsa oradan alınır genel mantık budur. Sen arkadaşlarına madalya gösterisi yapacaksın diye 300TL vermek istiyorsan verirsin tercih meselesi.

Doğru diyosun zaten de şahsen Humble Bundle gibi bir yerden 98 TL'ye alıcağıma zaten RDR 2 Steam'de sürekli indirime giren bir oyun 4-5 gün önce de 125TL civarındaydı Steam'den alırım daha iyi.

Bak kardeş o hesap satışlarında cahilliğime geldi orada haklısın. İlk defa yaptığım bir şeyd zaten korsan indirmediğime bin pişmanım. Ve bana göre diğer siteler de iyi değil. Ben Steam'in fanboyuysam sizde diğer sitelerin fanboyusunuz.
Amma uzattin ya tamam steam harici her site dolandırıcı sahtekar hatta sahipleri idam edilmeli. Bu arada cidden merak ettim yas kaç? Ona gore tavir alalim.

Doğru diyosun zaten de şahsen Humble Bundle gibi bir yerden 98 TL'ye alıcağıma zaten RDR 2 Steam'de sürekli indirime giren bir oyun 4-5 gün önce de 125TL civarındaydı Steam'den alırım daha iyi.
Arkadaşım sende madem Steami savunuyorsun benim yorumuma niye kötü yanıt verdin?

Amma uzattin ya tamam steam harici her site dolandırıcı sahtekar hatta sahipleri idam edilmeli. Bu arada cidden merak ettim yas kaç? Ona gore tavir alalim.
20.

Geri
Yukarı