Çözüldü Red Dead Redemption 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Bibi07

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam üzerinden Red Dead Redemption 2'yi açmaya çalıştığımda Rockstar Games Launcher'a bağlanıyor. Ekranı geliyor, sonra tekrar Steam'de oyna konumuna düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hepsini yaptım ama yine de olmadı.
Hocam sorunun kesin çözümünü buldum. Oyunun dosya konumunu açın ve 2 tane exe görüceksiniz PlayRDR2.exe ve RDR2.exe bu ikisine sağ tıklayıp özelliklere basın, ardından aşağıda ''uygulamayı yönetici olarak çalıştır'' kutucuklarında tik varsa kaldırın. Ben bunu yaptım çözüldü. Bunu deneyin.
Oyun dosyalarını doğrularsan büyük ihtimal hata ortadan kalkacaktır.
doğruladım gene açılmadı

Evet büyük ihtimalle eksik veya yanlış dosya olduğu için açılmıyor. Dosyaları doğrulayıp tekrar deneyin.
olmuyor

Çoğu forumda, internet kablosunu çekip takın diyor. Bazıları da modemi resetleyin. 🙄
olmadı .d

Doğrulama yöntemi işe yaramazsa Rockstar Games Launcher’ı kaldırıp kendi elinizle kurun.
olmadı

Son düzenleme:
Steam üzerinden Red Dead Redemption 2'yi açmaya çalıştığımda Rockstar Games Launcher'a bağlanıyor. Ekranı geliyor, sonra tekrar Steam'de oyna konumuna düşüyor.
Bende şu an aynı hatayı alıyorum. Dosyaları doğruladım, Launcheri sil yükle yaptım social clubu hallettim steamdan bağladım ama yinede olmuyor 42 dakika oynadın diyor ama daha oyunun ekranı gelmedi aynı oyna menüsüne düşüyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu an aynı hatayı alıyorum. Dosyaları doğruladım, Launcheri sil yükle yaptım social clubu hallettim steamdan bağladım ama yinede olmuyor 42 dakika oynadın diyor ama daha oyunun ekranı gelmedi aynı oyna menüsüne düşüyor
sende konu aç belki yardım edebilen biri çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
sende konu aç belki yardım edebilen biri çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok agam eden olmadı raporuda koymuştum oysaki sabah iade ettim en çok istediğim oyundu oysa indirim gidincede alamam daha

Yeni konular

Geri
Yukarı