Çözüldü Red Dead Redemption 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arthur Morgan47

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç ay önce RDR2 aldım ve oynuyordum PS4 üzerinden ama bugün girdiğimde Rockstar logosu geliyor sonra siyah ekran, 10 dk bekledim açılmadı acaba güncellemelere mi baksam? Ve son zamanlarda çok az FPS düşüyordu ama bence onunla alakalı değil sizce?

Çözüm
Nasıl çözüdünüz acaba? Bir süredir bende de var bu sorun. Her yolu denedim, oyunu defalarca sildim, doğruladım fakat bir türlü oyun açılmıyor. Paylaşırsanız belki benim için işe yarayabilir.
Hocam ilk önce güvenli modda varsayılan ayarları geri yüklüyorsunuz, bu hiçbir şeyi silmez bu arada, yükledikten sonra oyunun verilerini tekrar yükleyin.
Nasıl çözüdünüz acaba? Bir süredir bende de var bu sorun. Her yolu denedim, oyunu defalarca sildim, doğruladım fakat bir türlü oyun açılmıyor. Paylaşırsanız belki benim için işe yarayabilir.

Hocam ilk önce güvenli modda varsayılan ayarları geri yüklüyorsunuz, bu hiçbir şeyi silmez bu arada, yükledikten sonra oyunun verilerini tekrar yükleyin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı